Tech2Market

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Tech2Market

 • Ranga
  Początkujący
 1. Jeżeli szukasz wsparcia oaz rozwoju to znakomicie trafiłeś, ponieważ zajmujemy się nowymi technologiami w biznesie i nie tylko, będziemy w stanie pomóc Ci na każdym etapie, zapraszamy :)
 2. Zdecydowanie powinieneś postawić na dobry i wydajny komputer, z dedykowaną i mocną kartą grafiki oraz procesorem. Ile jesteś wstanie przeznaczyć na ten zakup? Dobry komputer to koszt około 4 tyś zł.
 3. Każda inwestycja niesie za sobą pewne ryzyko, akurat nieruchomość to ciekawy pomysł na ewentualny biznes np: pod wynajem, jednak początkowy kapitał jaki musisz posiadać też musi być dosyć pokaźny. Moim zdaniem jeżeli chcesz w to inwestować to najpierw ustal dogodna lokalizację na zakup takiej nieruchomości.
 4. Trudne pytanie, ponieważ wszystko zależy od tego jaki budżet posiadasz, aczkolwiek inwestycja we własną flotę aut daje Ci większą niezależność i szersz epole manewru, co do kosztów to wyjdzie pewnie mniej więcej podobnie.
 5. Jeżeli nie masz pomysłu na biznes lub go poszukujesz, podobnie jak nowych technologii oraz wsparcia biznesowego- zapraszamy do nas :) Zajmujemy się tym na co dzień i możemy pomóc, doradzić.
 6. W dużych miastach faktycznie będzie to miało wzięcie, niewątpliwie jest to nowość na polskim rynku,a my wspieramy rozwój właśnie takich pomysłów i chętnie pomożemy, doradzimy już podczas szczegółów :)
 7. Witam na forum. Pomysł z salą weselną jest niezły, natomiast może warto byłoby na początek przeprowadzić wywiad środowiskowy i zapytać mieszkańców czego oczekują, to da Ci sporo do myślenia, ewentualnie samemu przejść się po całym mieście i zobaczysz czego brakuje w samym centrum, jakich usług czy sklepu.