darion

Użytkownik
  • Zawartość

398
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O darion

• Ranga
    Ekspert
  1. Warto zadbać o lakier naszego samochodu i jego zewnętrzny wygląd. Ja na przykład jeżdżę do myjni www.myjnia-estyma.pl Tam zajmują się myciem mojego samochodu i zabezpieczaniem lakieru. Myją również jego podwozie, felgi i wnętrze.
  2. Szafy chłodnicze, regały, gondole, witryny oraz inne elementy potrzebne do wyposażenia sklepu znajdziecie w ofercie firmy www.merton.com.pl Prowadzę sklep spożywczy i wszystko co było mi potrzebne do jego wyposażenia znalazłem w ich ofercie.
  3. Firmą, która oferuje kompleksowe wyposażenie do sklepów jest www.merton.com.pl Możecie od nich zakupić regały, zamrażarki, szafy chłodnicze, witryny itp. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą. Dzięki nim wyposażyłem cały swój sklep w niezbędny sprzęt.
  4. Warto też zastanowić się nad ochroną danych osobowych w firmie, które wraz z wejściem RODO wymagają większej uwagi. Polecam wam zajrzeć na stronę www.rodoradar.pl Tam znajdziecie wszelkie niezbędne informacje związane z tym tematem.
  5. Warto rozejrzeć się za różnego rodzaju pożyczkami na rozwój firmy. Ja tak trafiłem na www.wfr.org.pl Jest to Wielkopolski Fundusz Rozwoju, który wspiera firmy znajdujące się na terenie województwa wielkopolskiego. Udzielają pożyczek np. na zamówienia publiczne czy wsparcie eksportu, ale generalnie więcej informacji znajdziesz u nich na stronie.
  6. Lepiej znaleźć miejsce na imprezę firmową, które gwarantuje dobre jedzenie. Jeżeli planujecie zrobić imprezę w Warszawie lub okolicach to skontaktujcie się z www.salazklasa.pl Jest to sala w Pruszkowie, która świetnie się nadaje do różnego rodzaju uroczystości. Jedzenie tam podawane jest przepyszne.
  7. Ja zdecydowałem się na meble robione na zamówienie do mojego biura. Jest to według mnie najlepsze rozwiązanie. Moje biuro teraz wygląda idealnie. Zgłosiłem się do firmy www.siemieniako.pl, która zajmuje się wykonywaniem mebli tego typu na zamówienie.
  8. U mnie w biurze znajdują się meble wykonane na zamówienie. Skontaktowałem się z firmą www.siemieniako.pl, która zajmuje się wykonywaniem mebli na zamówienie. Specjalizują się między innymi w meblach biurowych, które wyglądają świetnie.
  9. W pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na wydajność zakupionego węgla, potem na jego cenę, jeżeli chcemy wyjść na plus. Skontaktujcie się z firmą www.sklep.weglosmyk.pl Oni sprzedają bardzo dobry węgiel.
  10. Jeżeli planujecie wymianę samochodów firmowych na nowe to musicie się pozbyć starych pojazdów. Zgłoście się do www.skupauttrojmiasto.com.pl Oni zajmują się skupowaniem samochodów w każdym stanie. Pojazdy firmowe z dużym przebiegiem nie cieszą się raczej zainteresowaniem klientów.
  11. Niedawno wymieniłem samochody w swojej firmie. Wiem że sprzedać starte firmowe samochody, które mają bardzo duży przebieg nie jest łatwo dlatego polecam wam skontaktować się z www.skupauttrojmiasto.com.pl Oni zajmują się skupowaniem pojazdów w każdym stanie.
  12. Przed zakupem jakichkolwiek wózków polecam sprawdzić czy części do nich są ogólnodostępne i czy są w przystępnej cenie. W zależności od marki ceny mogą się wahać nawet o kilkadziesiąt lub kilkaset złotych. Radzę pozostać przy najpopularniejszych markach typu Still, Linde albo Jungheinrich. Z tańszych jest jeszcze np. Toyota. Do wyżej wspomnianych marek da się bez problemu zaopatrzyć wszędzie. Osobiście poza allegro kupuję często w https://elar-tech.pl/ Większość części przychodzi zaraz na drugi dzień, a ceny nawet tańsze niż na allegro.
  13. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do firmy zajmującej się reklamą. Taką firmą jest https://www.arfa.pl/ z Lublina. Oni dostosują odpowiednią reklamę dla waszej firmy I zrobią to bardzo profesjonalnie.
  14. Ja już mam sprawdzone biuro tłumaczeń, z którym od dawna współpracuję. W Olsztynie znajduje się http://biurotlumaczen.olsztyn.pl/ Biuro to działa sprawnie i można na nim polegać, więc polecam je wam.