darion

Użytkownik
  • Zawartość

336
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O darion

• Ranga
    Ekspert
  1. Budując halę produkcyjną warto odpowiednio wcześnie pomyśleć o jej wyposażeniu. Osobiście polecam wam nawiązanie współpracy z firmą www.artpoltech.com.pl Oferują wiele ciekawych rozwiązań dla firm produkcyjnych.
  2. Mi w rozwoju firmy oraz ustaleniu strategii rozwoju bardzo pomogła firma www.wu-pe.com.pl Jest to firma zajmująca się doradztwem biznesowym, która znajduje się w Warszawie. Polecam wma się do nich zgłosić.
  3. Implanty zębów najlepiej wstawiać z sprawdzonych miejscach. Chcemy by implanty nam posłużyły przez długie lata. Osobiście mogę wam polecić przychodnię stomatologiczną Dental, która znajduje się w Lublinie. Sam miałem tam wstawiany implant zęba.
  4. Osobiście mogę wam polecić centrum konferencyjne www.dzikiewino.com.pl, które znajduje się pod Łodzią. Centrum to posiada 4 klimatyzowane sale konferencyjne, które są wyposażone w sprzęt multimedialny. Centrum to znajduje się niedaleko trasy Łódź-Wrocław jak coś .
  5. Bardzo dobrym ośrodkiem wypoczynkowym na mazurach, który oferuje SPA jest Zalesie Mazury. Ośrodek ten ma specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi. Znajduje się tam sporo atrakcji oraz animatorzy, którzy organizują czas dzieciom. Rodzice w tym czasie mogą wypocząć w SPA, które się tam znajduje.
  6. Myjnia parowa jest bardzo ciekawym pomysłem na biznes. Sam prowadzę stację paliw i zdecydowałem postawić się na jej terenie odkurzacz parowy Green Steam do mycia tapicerki samochodowej. Klienci bardzo często go używają i są z niego zadowoleni.
  7. Udałem się na odgrzybianie klimatyzacji w moim samochodzie do warsztatu www.expertmoto.pl w Krakowie. Przy okazji czyszczenia okazało się że mam nieszczelność w klimatyzacji, którą mi wykryli. Zajęli się nie tylko jej oczyszczeniem ale też naprawą. Jeżeli chcecie zadbać o klimatyzację w swoim samochodzie to polecam wam się tam zgłosić.
  8. Najlepszą pizzerią w Krakowie jest www.pizzakuchniawloskakrakow.pl Jadłem tam kilka razy i zawsze pizza tam podawana była przepyszna. Gdy przyjadę ponownie do Krakowa to się tam wybiorę jeszcze raz. Poza pizzą możecie też u nich zamówić dania pochodzące z kuchni polskiej.
  9. Lepszym rozwiązaniem od sali weselnej jest restauracja. W dobrej restauracji nie musimy martwić się o jedzenie i jego jakość. Moje wesele odbyło się w restauracji www.restauracjahoryzont.pl Jedzenie tam podawane było przepyszne a obsługa bardzo profesjonalna.
  10. Warto rozejrzeć się za sprawdzonymi dostawcami jedzenie do restauracji, którą prowadzimy. Ja ostatnio podjąłem współpracę z firmą www.hurtowniaeureka.pl Zajmują się dostarczaniem mięsa drobiowego do sklepów i restauracji. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
  11. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się ubezpieczeniami komunikacyjnymi to polecam wam zgłosić się do http://ubezpieczenie-gizycko.pl/ Sam mam wykupione ubezpieczenie u nich i jestem z niego bardzo zadowolony.
  12. Prowadząc własną drukarnię trzeba podjąć współpracę z firmami takimi jak www.topsa.pl Firma ta zajmuje się wytwarzaniem papieru makulaturowego. Moja drukarnia z nimi współpracuje i mogę polecić ich również wam.
  13. Jeżeli poszukujecie odpowiedniego wyposażenia sal medycznych oraz urządzeń do gabinetów to polecam wam zajrzeć na stronę www.emtim.pl Firma ta sprzedaje sprzęt medyczny, oprogramowanie dla medycyny oraz wyposażenie do sal, bloków i oddziałów.
  14. Warto również pomyśleć o odpowiednich oknach dachowych. Okna dachowe wpuszczają dużo światła do środka i można je uchylić w duszne dni. Polecam wam zajrzeć na stronę www.e-oknadachowe.pl Tam znajdziecie szeroki wybór okien dachowych.
  15. Bardzo pomocna w prowadzeniu firmy sprzątającej jest aplikacja www.facilitime.pl Jeżeli chcecie wejść w ten biznes i zarządzać swoimi mobilnymi pracownikami to polecam wam poczytać więcej o tej aplikacji.