przedsiębiorca

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O przedsiębiorca

• Ranga
    Początkujący
  1. witam wiem,że w Krakowie ma swoja siedzibę firma o nazwie mbiuro. pl Ja posiadam u nich pakiet w Warszawie,ktory zawiera adres do korespondencji i rejestracji firmy, czyli w sumie podstawowy pakiet. Oczywiście sa tez inne pakiety, ale warto wejść na stronkę internetową i zapoznać się z dostępnymi usługami. Powiem,że ja jestem zadowolony z ich usług i przewiduję przedłużenie umowy, chocby ze względu na częste spotkania z klientami, a w mbiurze mogę korzystać z sali konferencyjnej. Polecam w 100 % maro
  2. hej, najlepiej wejdz na ich stronke www. mbiuro . pl , tam napewno snajdziesz odpowiedzi an anurtujace Cie pytania, zawsze możesz skontaktowac się z asystentka, która prowadzi biuro W-wie. Ja mam u nich pakiet adres- jest to pakiet podstawowy, ktory zawiera adres do rejestracji firmy i adres do korespondencji. dostaje info na maila o korespondencji, ktora do mnie przchodzi, odbieram ja osobiscie. wiem, że jest tez mozliwosc odsylania poczty na podany przez Ciebie adres. ale chyba ejst to liczone wg. cennika poczty polskiej. Prócz pakietu adres mają kilka obszerniejszych pakeitow- w tym takze z telefonem, także nie zastanawiaj się. Dla nas, LUDZI BIZNESU heh, to naparwde dobre i praktyczne rozwiazanie, żeby zredukwoac koszty, chocby wynajmu biura. pozdrawiam, Maro
  3. witam serdecznie, Dla osób, które nie moga się zdecydowac gdzie ma powstac ich siedziba firmy, moge podpowiedziec trafne rozwiazanie tego problemu.Otóż, z dwa lata temu miałem podobny problem.Zalozylem swoja firmę w Katowicach, później z pewnych względów musiałem się wyprowadzić do Warszawy. I tym samym straciłem swoja starą siedzibę firmy. Koszt wynajmu biura w Warszawie przerósł moje mozliwości i dlatego zdecydowałem się skorzystać z usług wirtualnego biura. Ofert w stolicy było i jest od groma, no i wybór był równie ciężki.Po rozpoznaniu tematu an rynku zdecydowalem się na usługi mBiuro. pl . Jestem z nimi od 1,5 roku i nie zamierzam rezygnowac, chociazbyz tego względu, że posiadanie takiego wirtualnego biura to wygoda i dla mnie i dla klientów, bo biuro znajduje sie niedaleko Hotelu Mariot. Jednak njawazniejsze jest dla mnie to,że mBiuro jest wiarygodnym i konkurecyjnym cenowo, rzetelnym i o wysokiej jakości swiadczonych usług biurem, dlatego szczerze mogę polecić wszystkim osobom, szukającym tego typu rozwiązan dla swojej firmy. Maro