redaktor

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O redaktor

 • Ranga
  Początkujący
 1. A ja powiem, że UPS to najlepszy kurier jaki w Polsce istnieje. Korzystać z usług tej firmy to czysta przyjemnośc i nie wiem, jak możecie na niego narzekać. Wszystko błyskawicznie, w miarę tanio i profesjonalnie.
 2. Meczyk, piwko, kobieta. To najlepsza w świecie kombinacja jaką znam. Nie zdarza mi się pracować po pracy i nigdy tego mam nadzieję nie będę musiał robić (chyba, że założę pismo o którym marzę, wtedy będę jednocześnie odpoczywał i pracował ;)).
 3. redaktor

  Sport

  A ja uwielbiam piłkę nożną - dla odpoczynku to najlepszy relaks, największe emocje. Niestety mieszkam w mieście, w którym piłka nożna jest na niskim poziomie, ale liczę, że wkrótce się to zmieni. Swojego czasu grywałem, ale teraz już trochę zdziadziałem ;)
 4. Neostrada 1mb/s. Dość szybka, sprawna i bezproblemowa. Nie narzekam póki co, choć wiele osób zarzuca tp wiele niedobrego, to ja nie zdążyłem się o tym jeszcze przekonać i liczę, że się nie przekonam. mam zamiar zwiększyc prędkość w najbliższym czasie.
 5. Na początku mojej kariery kierowcy prowadziłem legendarnego Fiata 126p odziedziczonego po dziadku, a teraz jeżdżę Skodą Fabią 1.4. Jestem zadowolony, ale niedługo chciałbym zakupić Octavię - to dopiero maszyna :D
 6. W czasie studiów pisałem od czasu do czasu artykuły na zlecenie by trochę dorobić. Efekt? Dużo straconego czasu, a zarobki niewielkie ;) Ale to zawsze coś. I jeszcze coś - uważajcie na internetowych oszustów, bo tych nie brakuje. Takich ludzi należałoby zamykać.
 7. Pisz, pisz i jeszcze raz pisz. Albo jeszcze coś - jeśli lubisz media to udzielaj sie w jakiejś gazecie, idź do redakcji i staraj się o pracę, albo zacznij działać w telewizji lokalnej - to coś daje. Od czegoś trzeba zacząć, a kto wie, być może uda Ci się pójść dalej...
 8. Zebrałem póki co trochę ekipy i teraz szukam lokalu, więc wszystko wskazuje na to, że jest szansa by coś się ruszyło. Trzymajcie kciuki :)
 9. Wpadliśmy z grupą przyjaciół na pomysł założenia magazynu, w którym pisalibyśmy o nowościach growych, sprzętowych itd. Niestety zdajemy sobie sprawę, że to wymaga sporych nakładów finansowych, ale powiedzmy, że to nie będzie problemem. Problem w tym, że nie bardzo wiemy gdzie się zgłosić i w jaki sposób wydawać nasze dzieło. Jeśli jest ktoś na forum kto się zna na tym, to prosiłbym o radę, bo to dla nas ważne. Rozumiecie - praca łączona z czymś pożytecznym :) Pozdrawiam!