tomson26

Użytkownik
  • Zawartość

12
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O tomson26

• Ranga
    Początkujący
  1. Masz całkowitą rację Gosiu. Jeżeli tak jak pisali poprzednicy np. LucArt oferuje na dobrych warunkach francyzę to właśnie ze względu na całkowite profesjonalne wsparcie oraz części samochodowe, oleje itp. oferują w dobrych cenach to może się to opłacić. Szczególnie jak naszym hobby od dawien dawna jest motoryzacja, a dodatkowo takiego motoryzacyjnego punktu sprzedażowego brakuje w mieście ;-)
  2. To kwestia głęboko indywidualna i przy decyzji polecam porozmawiać z kimś kto się na tym naprawdę zna. W moim przypadku leasing od Platformy Finansowej wyszedł najbardziej korzystnie, nawet bardziej niż wszelkie kredyty gotówkowe. Do tego wszystkiego minimum formalności, a sam wniosek złożony został online.
  3. Też właśnie z oferty Platformy Finansowej korzystałem. Było mi potrzebne kilka komputerów nowych (prowadzę firmę graficzną) i okazało się, że oni mają najlepsze warunki. Polecam przeanalizować dobrze ich ofertę, bo jak na moje oko to dla wielu osób będzie opłacalna.
  4. Wybierz taką drukarkę do której swobodnie będziesz mógł znaleźć zamienniki. Polecam stronę DobreTonery.pl ja miałem dylemat czy przejsc z oryginalnych tuszy na zamienniki i jednak okazalo sie to dobrym rozwiazaniem. Za pol ceny mozna powiedziec tusz, a jakosc druku praktycznie taka sama. Warto szukac innych rozwiązań na to wychodzi ;-)
  5. A co z zamiennikami tuszy do drukarek? Uzywacie takich? Pytam, bo znalazlem w ofercie sklepu DobreTonery.pl zamienniki typowo do mojego modelu drukarki i chce zapytac, bo czytalem tez w internecie ze niektore zamienniki sa w stanie drukarke popsuc co o tym sadzicie? To prawda czy mit? Potrzebuje zmniejszyc koszty eksploatacji w biurze i na pierwszy ogien poszly tusze w drukarkach warto, czy nie warto zamienniki kupic?
  6. Przez internet ze strony FineFactory.pl zamawiałem żonie wyposażenie do salonu fryzjerskiego zarówno jeśli chodzi o meble jak i o sam sprzęt. Jest zadowolona mówi, że wszystko świetnie jej służy także jeśli tez jesteście na etapie otwierania własnego salonu fryzjerskiego to warto zerknąć na ofertę tego sklepu. Z wysylka tez nie ma problemu wszystko doszlo szybko i oczywiscie nic nie bylo uszkodzone.
  7. tomson26

Rower

Fajny rower ten o którym piszesz... na nastepny rok tez musze zrobic taki zakup :)
  8. Zamiast poznawać ludzi przez internet to wyjdźcie do ludzi w świecie normalnym!
  9. Ja na szczęście mam bardzo, bardzo ciepłą kołdrę.
  10. Zgadzam się. Dla mnie internet jest cudownym wynalazkiem wczoraj znalazłem sklep https://www.horeca-24.pl/wyposazenie-bufetu-i-akcesoria-do-cateringu i do mojego baru akurat mozna dokupic fajne akcesoria w fajnej cenie. Wszystko szybko i wygodnie samo to ile ludzi dzis robi zakupy przez internet robi wrazenie :)