Berni

Użytkownik
  • Zawartość

39
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Berni

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Cześć, proszę o poradę w kwestii programu do wystawiania faktur. Mam obawy jeśli chodzi o bezpieczeństwo dostępnych z chmury więc skłaniam się raczej ku tych instalowanych na komputerze. Jaki wybrać i co przemawia na korzyść akurat tego?
  2. Znam bo od dłuższego czasu korzystam - www.bizin.pl - bardzo polecam. Co do bezpieczeństwa nie mam zastrzeżeń, bo przez umowe są zobowiązani o to naprawdę dbać, w mojej opinii tak jest bo co i rusz jakieś aktualizację są itp. Ponadto dostosowują się na bieżąco do zmian prawnych, czy chodzi o jakieś ustawy ws faktur czy np RODO. I też są rózne pakiety, jak chyba wszędzie od darmowego po premium. Oczywiście im więcej bajerów tym więcej płatne ale odstawowe swoje zadanie jak wystawianie faktur - bez limitu za darmo.
  3. Bizin masz na myśli? Bardzo dobry program, z własnego doświadczenia polecam. Fakturowanie jako takie jest po prostu sprawne ale najwazniejsze dla mnie, ze dostęp można mieć z różnych urządzeń, niezależnie gdzie się jest. No i można przetestować za darmo przez miesiąc, przekonać się samemu.
  4. Wydaje mi się, że wszystkie narzędzia jak to nazywasz są podobne. Tylko w cenie trzeba się rozeznać, bo za jeden płacić musisz niezależnie od tego czy z danych funkcjonalności korzystasz czy nie, a inne mają stopniowanie abonamentu i płacisz tylko za tyle ile chcesz. Chyba własnie w ten sposob można zaoszczędzić.
  5. Teraz każdemu się bardziej opłaca korzystać bardziej z kuriera niż analogicznych rozwiązań, choćby przez to, że każdy (i sprzedający i kupujący) korzysta na nie tak w sumie dawno wprowadzonym na nasz rynek wymyśle "brokera kurierskiego".
  6. u mnie poszedłem w grafiki wszelkiego rodzaju, wewnątrz sklepu. bannery, grafiki promocyjne, dobre zdjęcia - i się sprawdziło.
  7. zaoszczędzić da się na wszystkim, pytanie czy jest sens. grunt to żeby jakość usług nie spadła. chyba tylko kurier mi przychodzi do głowy, gdzie możnaby zmniejszyć koszty i nie być przy tym stratnym.
  8. widzę że i skalowanie zdjęć automatyczne wchodzi w grę, ich optymalizowanie nawet przy wybieraniu kilku na raz do galerii. Tak patrzę na funkcje to jest okej, włącznie z przygotowywaniem miniaturek itd... kurcze, chyba przysiądę do wymiany swojego oprogramowania bo widzę, że sporo się na rynku zmieniło.
  9. Od siebie polecam ten www.sellasist.pl bo sam pracuję na nim już ponad rok i sprawdza się bardzo dobrze. Cena niska nawet na tle konkurencji ale i żeby podwyższyli to bym został bo wart każdego grosza wydanego. Dużo ułatwień, no w sumie jak w każdym ale najważniejsze, że aktualizują, wprowadzają nowości różne, promocje itd więc wiadomo że warto.
  10. Ja myślę, że wszystko zależy od budżetu. Jeśli ktoś może sobie pozwolić na grafika który tak podrasuje zdjęcia żeby były lepsze ale zachowa realność zamawianego towaru to warto z tego korzystać. trzeba jednak pamiętać żeby nie przesadzić z tym rasowaniem bo mogą się posypać negatywy za niezgodność z opisem.
  11. Akurat u nich oprogramowanie działa tak, że samo Ci reskaluje zdjęcia z automatu przy ich wrzucaniu. To masz i jakość zachowaną i mniej pożerania transferu. Widać dzięki temu, że się nie żeruje na kliencie tylko dostarcza po prostu normalne usługi.
  12. Spójrz sobie na www.fotolister.pl i ich cennik. To jest moim zdaniem wzorzec dla właściwego wyboru oprogramowania. Dzięki temu nie musisz zmieniać oprogramowania przy rozroście firmy tylko wskakujesz na wyższy level. Z czego też oczywiście nie musisz tego robić, najlepsze jest to, że można to sprawdzić jak działa, ponieważ można funkcjonować także na darmowej wersji tak długo jak się chce.
  13. A mógłby ktoś podrzucić pomysł na tworzenie galerii z hostingiem? Pod sklep internetowy.
  14. Ja myślę, że wszystko zależy od budżetu. Jeśli ktoś może sobie pozwolić na grafika który tak podrasuje zdjęcia żeby były lepsze ale zachowa realność zamawianego towaru to warto z tego korzystać. Chociaż mówią, że każda potwora znajdzie swego amatora. Nie iwem tylko na ile to jest dobra droga w biznesie.
  15. Powiem szczerze, że nieco inaczej to wyglądało jak zaczynałem współpracę ale na tamtą chwilę ukrytych kosztów nie było i do dziś płace tyle co powinienem to nie sądzę ażeby nowa szata graficzna cennika i jakieś tam rozpiski coś ukrywały. Firma jest rzetelna, prosperuje jak trzeba i ofertę ma przyzwoitą. Nic mi się nie wiesza, nie nawala i żadne świstki do dopłaty nigdy się nie pojawiły.