Barbarka85

Użytkownik
  • Zawartość

44
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Barbarka85

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Jestem tego samego zdania, że dostawcy są kluczowi jeżeli chodzi o prowadzenie biznesu. My również prowadziliśmy takie próby testowania dostawców i mamy swój komplet. Naszym ostatnim odkryciem jest dostawca warzyw i owoców Grupa Producentów Owoców i Warzyw BOTOMA.
  2. Ja polecam to biuro ze Szczecina Ed-Pro Expert . Biuro rachunkowe to wyspecjalizowana firma zatrudniająca fachową kadre oraz specjalistów od kadr i płac. Możemy liczyć na prowadzeniem księgowości, doradztwem rachunkowym i doradztwem biznesowym oraz obsługą kadrowo-płacową.
  3. Bardzo fajne powierzchnie do wynajęcia usługowo-handlowe, rekreacyjne oferuję biurowiec BCB w Gdańsku. Biurowiec jest położony w bardzo dobrej lokalizacji bo koło portu lotniczego im Lecha Wałęsy co jest niewątpliwie wielkim atutem tak jak odległość do przystanku autobusowego skończywszy na super połączeniu z Sopotem i Gdynią.
  4. Jeżeli ktoś z was prowadzi hotel lub pensjonat i nie wie gdzie można kupić niedrogo wyposażenie do pokoju to warto zapisać namiar do firmy all4hotels z Warszawy. Firma ma wieloletnie doświadczenie w tej branży wiec nie znajdziemy u nich nic z przypadku.
  5. Polecam czterogwiazdkowy hotel Wodnik w Bydgoszczy..... Hotel hotel jest idealny na wypad we dwoję na romantyczny weekend a przy okazji można zjeść również romantyczną kolację w tamtejszej restauracji.
  6. Wybór biura księgowego to kluczowa sprawa. Ja mogę polecić dobre biuro księgowe z Warszawy, które oferuję bardzo dobre ceny. Biuro mieści się na Powsińskiej 106 na Warszawskim Mokotowie i świadczą usługi księgowe kompleksowo.
  7. Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która wykona dla was profesjonalne meble laboratoryjne, biurowe to polecam firmę - DCD LAB z miejscowości Stęszewa . Warto wejść na ich stronę i zapoznać się z ofertą.
  8. A co z wyposażeniem takiego gabinetu ? moja znajoma prowadzi taki gabinet i większość rzeczy kupowała w tym sklepie Palmedica kupdogabinetu.pl . Warto wejsć do nich na stronę bo maja bardzo dużo i ciekawa ofertę.
  9. My komputery kupowaliśmy ze sklepu shoplet i byliśmy z nich bardzo zadowoleni. W tym sklepi emożna kupić wszystko co z komputerami jest związane czyli - laptopy, komputery stacjonarne, obudowy do komputerów, napędy, dyski, tablety, serwery i tym podobne - wszystko w dobrej cenie.
  10. A może jakiś wyjazd ? mój maż co roku zabiera mnie w jakieś miejsce i dopiero na miejscu i poznakach drogowych okazuję sie gdzie jesteśmy. W zeszły weekend mąż zabrał mnie do Sopotu i spędzilismy tak bardzo fajny czas. Mąż wynajął mieszkanie z Victus. My mieliśmy bardzo fajne mieszkanie kawalerkę ale wydaje mi sie, że jak dla dwojga ludzi takie mieszkanko wystarczy.
  11. Alergia pokarmowa to bardzo uciążliwy problem sama wiem, bo taką mam. Jestem uczulona na laktozę i do niedawna w ogóle nie wiedziałam, że przyczyny moich dolegliwości mogą być wiązane z laktoza. Kiedy odstawiłam produkty zawierające laktozę moje problemy ze strony układu pokarmowego skończyły się na dobre. Musze pilnować, żeby w moim menu nie było takich produktów i w tym pomogą mi catering dietetyczny Victory Diet, który dostarcza mi przepyszne jedzonko pod same drzwi.
  12. To zależy czy to jest sklep stacjonarny czy internetowy lub jedno i drugie. Wiadomo, że trzeba założyć fanpage na Fb i instagramie bo bez tego są marne szansę bo to jedne z głównych nośników informacji. Ja stawiam tez na tradycyjna formę reklamy czyli ulotki, kubki, torby reklamowe - to cieszy oko. Ja korzystam z firmy Zokart z Chorzowa. Firma oprócz produkcji gadzetów reklamowych zajmuję się też tzw haftem maszynowym.
  13. Ja korzystałem z usług firmy maximus-spedycja z Poznania i stwierdzam, że nie ma lepszej firmy jeżeli chodzi o usługi spedycyjne w kraju. Firma jest terminowa i w swojej ofercie maja wszystkie potrzebne dokumenty i pozwolenia.
  14. Każde biuro powinno być wyposażone w takie akcesoria jak czajniki, serwis powitalny dla gości, wieszak na ubrania a nawet mini lodówkę. Takie i inne akcesoria można zamówić w sklepie ALL4HOTELS z Warszawy. Sklep znajduję się na Bysławskiej 82. Ja ostatnio zamawiałam u nich nowe kosze na śmieci dozowniki do mydła.
  15. PIT

Ra już się rozliczyłam w moim biurze rachunkowym w Warszawie na Powsińskiej - Liczydło. Jestem bardzo zadowolona z ich usługo bo wykonuja prace terminowo i wszystkiego pilnują bo ja nie mam głowy do tej całej papierowej pracy.