MariMari1985

Użytkownik
  • Zawartość

62
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O MariMari1985

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. A może ta firma https://www.mewa-service.pl/produkty/odziez-robocza/odziez-robocza/?gclid=Cj0KCQjw4s7qBRCzARIsAImcAxYTatseYxBrVWLTHE9JB5qK61TyfqRQcMXsBRgnEkMi89TxdVAZcqwaAn0hEALw_wcB
  2. Ze swojej strony bardzo polecam drukarnie cyfrową i agencję reklamową www.leonstudio.pl w Koninie. Drukarnia oferuję druk cyfrowy, wielkoformatowy, jak i offsetowy, projektowanie, gadżety reklamowe na zamówienie (spersonalizowane kalendarze firmowe, pieczątki, teczki firmowe ).
  3. Może warto zwrócić się do dobrej kancelarii prawnej gdzie udzielą nam wszystkich niezbędnych informacji i doradzą co mamy robić. Ja osobiście polecam Kancelarię na Błogosławionej Królowej Jadwigi 33/5 u Pana Chmuraka w Szczecinie.
  4. Ja jakiś czas temu byłam w tej kancelarii u Pana Wojciech Chmuraka w Szczecinie ze swoją dość trudną sprawą i bardzo nam doradził co mamy robić w naszej sytuacji.
  5. Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję balustrady, i bramy kute to polecam kontakt z firmą Matalex-Szyma , która mieści się w miejscowości Komprachcice. Firma oferuję również kraty i i okiennice, ogrodzenia, lampy ogrodowe, żyrandole, świeczniki oraz inne wyroby ze stali.
  6. Jeżeli ktoś z was będzie na konferencji w Warszawie to polecam zapoznać się z ofertą hostelu Planet w samym centrum Warszawy na Marszałkowskiej. Na miejscu czekają na nas atrakcyjne, czyste pokoje hotelowe z dostępem do internetu i tv.
  7. A może jakaś sesja zdjęciowa dla męża ? ja taką sesję zrobiłam w profesjonalnym studio Anro w Policach i bardzo ładnie to wyszło i nie tylko maż miał fajny prezent ale mamy fajną pamiątkę na całe życie bo co tu dużo mówić młodość przemija.
  8. Nie zapomnijmy o meblach typowo do gastronomii czyli ze stali nierdzewnej. Ja takie meble już od dawna do swoich restauracji zamawiam u jednej, sprawdzonej firmy i jest nią firma jugema. W firmie dostaniemy okapy, urządzenia grzewcze i elementy ciągów wydawczych, które trafiają do odbiorców z kraju i zagranicy.
  9. Ja mogę polecić firmę Em-Ka Auto w miejscowosci Gałków Duży w woj Łódzkim ,która prowadzi usług takie jak naprawa regeneracja belki skrętnej, które są najczęściej stosowane w autach marki Citroen SAXO, XSARA, XSARA PICSSO, BERLINGO. Firma oferuję również inne usługi z zakresu mechaniki .
  10. Generalnie moim zdaniem właśnie pomysł w dzisiejszych czasach jest jak najbardziej trafiony, bo zapotrzebowanie na pewno jest. Potrzebna jest oczywiście firma, która właśnie specjalizuje się w wykonywaniu tego rodzaju zleceń. Tu polecam firmę Skraw-Met z Sopotu. Firma poważna, z dużym doświadczeniem, wszystko wykonują terminowo
  11. Jakby ktoś był zainteresowany to warto zapoznać się z ofertą firmy DRZEWIARZ z Drobin koło Płocka . W sprzedaży dostępne są drewniane trumny z litego drewna oraz trumny kremacyjne. Firma posiada ponad 80 letnie doświadczenie w produkcji trumien przekazywane z pokolenia na pokolenie .
  12. To prawda, podjęcie odpowiedniej współpracy z dobrym dostawcą to już klucz do sukcesu. Moja znajoma prowadzi sklep spożywczy i zmieniła jakiś czas temu dostawcę ,który dostarcza im wędliny do sklepu i po miesiącu zwiększył im się obrót. Wszystko za sprawą nowego dostawcy mięsa od Borowina Broszki . Ja osobiście próbowałam tych wyrobów - wędlin, kiełbas, kabanosów, kaszanek, pasztetów oraz wielu innych przysmaków z mięsa wołowego i wieprzowego - rewelacja i jaki smak jak dawniej !
  13. Jeżeli aranżujemy biuro to trzeba też pomyśleć o jakiś zabezpieczeniach i nie mowie tu wcale o alarmie. W każdym biurze sa jakieś cenne rzeczy - dokumenty, umowy...ogólnie rzeczym które nie powinny leżeć od tak na wierzchu. Dla tego dobrym rozwiązaniem jest sejf lub kasa pancerna. Ja taki sejf mam od firmy KONSMETAL z Warszawy i jestem spokojny o moje dokumenty i nie tylko.
  14. Mój brat miał bardzo dużą powierzchnie użytkową i wynajął to pod prywatny gabinet lekarski jednej Pani... Z tego co wiem to większość wyposażenia kupili w tym sklepie MEDISQUAD w Lublinie. Do gabinetu zostały zakupione rzeczy takie jak - leżanki, stoły, taborety, parawany, fotele sanitarne i tym podobne.
  15. Wolny czas najlepiej spędzić gdzieś gdzie zrelaksujemy się i nabierzemy sił do dalszego działania. Mam takie miejsce i jest to Kołobrzeg i hotel MS PRO APARTAMENTY na Poleskiej. Lubie tam jeździć bo hotel znajduję się bardzo blisko morza i posiada strefę spa & fitness, saunę, basen...czego chcieć więcej. Jeżeli ktoś jedzie z dzieckiem to jest też tam strefa dla dzieci.