jakub.szafran

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O jakub.szafran

• Ranga
    Początkujący

Profile Information

1. jesli masz "umysł ścisły" polecam iść na studia techniczne. Rozwój w tej dziedzinie jest bardzo duży i ciągle brakuje ludzi do pracy. Ale i bez studiów można z powodzeniem prowadzić biznes, nic nie stoi na przeszkodzie :)
  2. dokładnie tak jak poprzednik napisał, musi to być przemyślanie pod kątem potencjalnych odbiorców. Inaczej to zwykłe spamy, których nikt nie chce dostawać ani czytać.
  3. tak pomysł bardzo dobry. Coraz więcej ludzi będzie potrzebnowało takich osób. Dodatkowo można zrobić jakis kurs dietetyczny to myślę, że z pracą nie będzie problemów...
  4. też tak myślę, że automatyczne rozliczanie czasu pracy jest najlepszym pomysłem, szczególnie wtedy gdy pracowników jest bardzo dużo.
  5. Zresztą to wcale nie jest aż tak droga usługa jakby się mogło wydawać.
  6. Zdecydowanie biuro podatkowe. Najlepiej zlecić to komuś kto cały czas na bieżąco śledzi zmiany w prawie podatkowym.
  7. dobry pomysł, takie biznesy świąteczno- sylwestrowe na pewno sie opłacają. Minus to właśnie pogoda i to, że jest to tylko sezonowo.
  8. a ja z kolei myślę, że dobrym pomysłem będzie taki outlet ,z ciuchami dla dzieci i młodzieży....