Malicki87

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Malicki87

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ja skorzystałem z usług www.adex.com.pl z polecenia znajomego i nie zawiodłem się. Tłumaczenie samochodowe na naprawdę wysokim poziomie. Specjalizują się stricte w tłumaczeniach pisemnych i ustnych w wielu językach. Bardzo fachowe podejście, zawsze na czas, dobry kontakt nawet czasami poza godzinami pracy.
 2. Ja korzystam już od roku z usług http://rozliczenia.katowice.pl/ i jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy. Wszystkie papiery i deklaracje załatwione na czas. Przy kontrolach zawsze jestem spokojny bo wiem, że wszystkie sprawy zostały załatwione rzetelnie i terminowo, zresztą nigdy jeszcze nie zdarzyła się jakakolwiek pomyłka czy wpadka. Profesjonalizm na 100 i z czystym sumieniem mogę polecić
 3. U mnie bardzo dobrze sprawdza się biuro rachunkowe. Nie muszę poświęcać czasu na szkolenie się w zakresie księgowości, wolę ten czas wykorzystać na rozbudowę firmy i pozyskiwanie nowych klientów. Co do biura z którego usług korzystam to: http://plus.katowice.pl/. Do moich obowiązków należy tylko dostarczanie faktur raz w miesiącu i to wszystko, z czego jestem niezmiernie zadowolony. Wszystkie sprawy są załatwiane na czas, w razie pytań udaję się do biura lub dzwonię, odpowiedzą lub wytłumaczą wszystko po ludzku, aby zwykły kowalski zrozumiał.
 4. Lepiej podjąć współpracę z biurem rachunkowym zajmującym się kompleksowymi usługami- w moim przypadku wybór padł na biuro w Katowicach http://biuro-wawrzynek.pl/. Jak dla mnie rewelacja mam zarówno obsługę księgową jak i prawną. Bardzo dobry kontakt, wszystkie sprawy załatwiane są terminowo.
 5. Notariusz jest niezbędny właściwie we wszystkich czynnościach związanych ze sprzedażą, czy kupnem nieruchomości i innymi podobnymi czynnościami. Nawet jeśli w jakiejś sytuacji nie jest niezbędny, to jednak warto się zabezpieczyć i załatwić wszystkie formalności u notariusza. Przy kupnie swojego mieszkania korzystałem z usług notariusza http://notariusznysa.pl/. Bardzo dobry kontakt, wszystkie papiery zostały sprawnie załatwione, a na każde pytanie dostałem szczegółową odpowiedź.