sarenka

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O sarenka

 • Ranga
  Średniozaawansowany

Profile Information

 • Location
  Array

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Organizacja imprezy czy eventu to wcale nie taka łatwa sprawa. Wymaga to od nas wielu czynności i może okazać się czasochłonne. W przypadku jeśli prowadzimy firmę i dochodzą nam kolejne obowiązki może to okazać się niemożliwe do zrealizowania. Myślę, ze czasami warto zdecydować się na pomoc i cześć spraw po prosu oddelegować na zewnątrz. Ze swojej strony mogę podpowiedzieć, że świetnie sprawdza się współpraca z Wirtualną Aystentką. Jeśli dobrze określimy nasze wymagania, możemy znaleźć osobę, która całą organizacje weźnie na siebie. Pola Sobczyk (polasobczy.pl) z BrandAssist prowadzi obecnie konsulracje dla przedsiębiorców na teram współpracy z dalną Asystą. Myślę, że w tym wypadku jej wiedza i doświadczenie może okazać się niezbędne i warto się skontaktować by pomogła nam wybrać odpowiednią osobę do pomocy w organizacji imprezy.
 2. Haha... rozbawiłeś mnie tym komentarzem. Typowy facet. :) Ale tak na poważnie, to takie usługi są już świadczone zdalnie i to bardzo skutecznie. Praca zdalna jest teraz bardzo popularna i wygodna. Z tego co wiem, to Pola Sobczyk taką współpracę właśnie promuje. Na polasobczyk.pl można poczytać jak tak współpraca wygląda a jej asystentki mają certyfikaty i są przeszkolone. Jak masz takie wymagania to nawet stworzy dla Ciebie stronę internetową i będzie ją moderować. Koszty też są mniejsze dla Ciebie jako przedsiębiorcy. Poczytaj może o tym. Wiem, ze wiele firm z takiej formy korzysta i są zadowoleni.
 3. Ogłoszeń o pracy kierowcy C E jest na prawdę sporo. Myślę, ze w każdej formie zarobki są podobne. Więc jak udasz się do Linka to się dowiesz i będziesz mieć chociaż widły.
 4. sarenka

  Kredyt

  Ja jakoś jestem sceptycznie nastawiona na kredyty. Ale jeśli ma to być kredyt na biznes to taka konsultacja u doradcy może mieć sens. Z resztą przy zaciąganiu kredytów nawet na potrzeby "własne" warto zachować zdrowy rozsądek.
 5. Czy ktoś z was może podzielić się doświadczeniami związanymi z organizacją wystawy firmy przy okazji tego typu wydarzeń? Interesuje mnie szczególnie kwestia wyposażenia. Korzystniej wypadają zakupy pojedynczych elementów bezpośrednio od producentów typu VIKA ze Zgierza, czy korzystanie z rozbudowanych ofert? Wreszcie, na co zwrócić szczególną uwagę, żeby nie popełnić głupich błędów?
 6. Gdzie waszym zdaniem najrozsądniej zgłosić się po sprzęt medyczny do domowego użytku? To będzie producent, czy dystrybutor? Spisałam sporo ofert typu Oterapia.pl i zastanawiam się jak podejść do tematu rozsądnie. Chcę zająć się wynajmem sprzętu medycznego typu koncentratory tlenu i podobne.
 7. O matko o tym nie słyszałam jeszcze. Ale faktycznie może to być jakiś sposób. Wie ktoś jaka kwota ubezpieczenia jest za taki skuter na rok?
 8. Ludzie w ten sposób wpadają w spiralę pożyczkową i czesto przez to nie mają już szans wyjść z długów. A takie pożyczki bez BIG raczej są mocno ryzykowne. Kiedyś na Vivus sprawdzałam to tam sprawdzają BIG i pewnie wszystkie inne znane firmy robią rozeznanie klienta.
 9. Sama jestem tego przykładem mam 23 lata i 0 zł zniżek. Kwota jaką mi ubezpieczyciel zaśpiewał za OC zwaliło mnie z nóg. Gdzieś czytałam, ze ustanowienie współwłaściciela ze zniżkami pozwala obniżyć składkę. Ktoś może próbował?
 10. Jak wygląda współpraca z firmami i ile kosztuje? Masz doświadczenie z tego typu współpracą? Rekrutacja w SM - Facebook?
 11. W jaki sposób zabieracie się do zatrudnienia dobrego pracownika? Interesuje mnie cały proces od momentu pojawienia się potrzeby rozszerzenia zespołu, po podpisanie umowy. Pod pojęciem dobrego pracownika rozumiem osobę z dobrymi kwalifikacjami, która chce pracować.
 12. Żeby było co reklamować to trzeba mieć dobrą ofertę i przemyślaną strategią działania. Z własnego doświadczenia wiem, że do informacji na temat dostępnych na rynku rozwiązań trzeba się dokopać. Możliwe, że w końcu powstanie solidne porównanie tego typu ofert https://redcart.pl systemów sprzedażowych i możliwości ich późniejszej promocji, ale póki co każdy, kto chce spróbować swoich sił w handlu internetowym, musi sam dokonywać wyborów.
 13. Dobrych prawników lub radców prawnych mamy w kraju sporo. Najprościej wyszukać z poziomu wyszukiwarki kancelarie ze swojego miasta po frazach prawnik gdańsk lub podobnej i sprawdzić opinie.
 14. Jest sporo ofert firm kierujących do pracy za granicą typu https://www.opiekunki.aterima.pl/ ale wydaje mi się, że to nie jest praca dla każdego. Tylko najbardziej zdeterminowani poradzą sobie z przeciwnościami, których pewnie nie brakuje. Mimo przeciwieństw o współpracy z agencjami warto pamiętać, bo często jest u nich praca od ręki.