caavani19

Użytkownik
  • Zawartość

18
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O caavani19

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Powiem, że nie raz na YouTube widziałem vlogerki, które pokazują na filmikach jak robić manicure hybrydowy. Może to jest alternatywna opcja kursu?
  2. Najlepiej do kuchni zrobić meble pod wymiar. Każda kuchnia jest inna i aby była wygodna i funkcjonalna, musi być robiona pod indywidualne zamówienie.
  3. My odwiedzamy kilka stron internetowych z ciekawymi aranżacjami, kilka sklepów takich jak Ikea i Vox, a potem sami zamawiamy płyty na wymiar i skręcamy.
  4. Ja cieszyłbym się z narzędzia np. poziomnicy laserowej.
  5. Z autopsji wiem, że taki wyjazd na kilka dni dobrze robi związkowi.
  6. Ja uwielbiam meble z VOX. Są nie tylko ładne ale i praktyczne.
  7. Od lat posiadam drukarkę Epson i nigdy nie zawiodła mnie.
  8. Nie znam kobiety, która nie docenia kiedy dostanie kwiaty.
  9. Mój tata uwielbia majsterkować, więc elektronarzędzia zawsze go cieszą.
  10. Ja często łapie żonę na zakupach w internecie. Może i to wygodne ale ja wolę kontrolować wydatki.
  11. Myślę, że taka forma reklamy może się sprawdzić. _______________________________________________ http://aimart.pl/filmpromocyjny.html
  12. Najlepiej usiąść z kobietą razem przed kompem i znaleźć coś dla niej odpowiedniego, potem razem pojechać go obejrzeć. W końcu to ma być jej autko.
  13. Łazienka i kuchnia to najdroższe pomieszczenia w domu. Możesz policzyć, że wyjdzie ci na jedno pomieszczenie 10 tysięcy, ale jak zaczniesz zawsze wyjdzie coś nie przewidzianego i koszty idą w górę. Zawsze doliczyć trzeba 1500-2000 złotych.
  14. Ja polecam ceramiczne farby Magnat. Sprawdzone i plamy zmywają się łatwo do tygodnia.
  15. Mogę wam polecić sklep Euro Rtv. Bardzo szybko i sprawnie zrobisz tam zakupy.