marika44

Użytkownik
  • Zawartość

59
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O marika44

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. A ja wam powiem że hosting wykupiłam na nazwa.pl, znajomy mi ich polecił bo ma u nich stronę już kilka lat i jest zadowolony. Jak do tej pory ja też jestem, obsługa pomocna jak się do nich zgłosi, mam też domenę i nie płacę dużo.
  2. Ja materac dla mojego maluszka kupiłam w sklepie stacjonarnym, wybrałam model lateksowy antyalergic covers ml1 który polecał sprzedawca. Przekonało mnie głównie to że ma właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne, nie ma możliwości odkształcenia oraz nie chłonie wody. Sprawdza się fajnie więc ten producent jest dobry.
  3. Chyba zdecydowanie najlepszym wyborem będzie polskie morze. Ktoś z Was już takim kierunkiem się interesował? Jeśli jeszcze nie to wybierzcie sobie okolice Trzęsacza, ponieważ można zobaczyć tam Labirynt Luster w Trzęsaczu. Byliście już w takim miejscu? Jest to świetna zabawa i dla dzieci i dla dorosłych, więc atrakcja i wspólne spędzanie czasu razem z rodziną w jednym.
  4. Moim zdaniem wynajmując mieszkanie na wynajem długoterminowy lepiej jest poszukać czegoś trochę droższego ale o dobrym standardzie, moja znajoma w Katowicach w centrum wynajęła przez Wellcome-Home ładne mieszkanie i nawet mi się spodobało, a uważam że cena była atrakcyjna.
  5. To bardzo fajny pomysł. Podstawą sukcesu, jest gotowanie "jak w domu" - trzymaj się takiej zasady, że dania muszą być z dobrej jakości składników i dobrze smakować. Skorzystaj przy tym z przepisów ze strony: https://basiazsercem.pl/ , które zaskoczą Twoich klientów wyrazistym smakiem i ciekawą recepturą.
  6. Ja swoją firmę reklamuję za pomocą ulotek z drukarni A3Extra. Wcześniej nie przypuszczałam, że tak jest ale wybór dobrej drukarni ma znaczenie. Odkąd współpracuję właśnie z tą, do mojej firmy wciąż przybywa klientów. A wszystko dzięki ciekawym i dobrze wydrukowanym ulotkom.
  7. Ja swoją firmę reklamuję za pomocą ulotek wydrukowanych przez drukarnię A3Extra. Teraz, kiedy zaczęłam współpracę z tą właśnie drukarnią, stwierdzam że wybór drukarni jest bardzo istotny. Wydruk jest bardzo istotny, gdyż ulotka musi przykuwać wzrok, a nie być zwykła. Dzięki tej drukarni moje ulotki są wyjątkowe i bardzo ładne, a klientów mam mnóstwo :)
  8. Ja mam auto nowe, kupiłam w Mazda Jaremko we Wrocławiu i je sobie chwalę. Dobrze trzyma się drogi no i nie pali dużo, a do tego wygląda nowocześnie. Mieli fajną wyprzedaż rocznika więc się załapałam. Także jestem fanką raczej czegoś nowego niż używanego.
  9. Nie jest to łatwe, szczególnie jak to nowo założona firma, bez historii kredytowej oraz bez zdolności. Na szczęście doradcy kredytowi potrafią pomóc w tym zakresie, ja korzystałam z bankowoscfirmowa.pl i wynegocjowali z bankiem bardzo korzystne warunki. Mają dużą wiedzę, to solidna firma.
  10. Od siebie polecam marke Mini, mam Coopera od roku czasu i jestem z niego bardzo zadowolona. Mało awaryjne, nie pali dużo, wygodne. No i w Bawarii Motors Mini w Jankach gdzie kupiłam mieli fajne opcje finansowania.
  11. Osobiście polecam Akademię Good Look z Warszawy, byłam już na kilku kursach i dużo się nauczyłam. Teraz w listopadzie mają kursy makijażu okazjonalnego, 50 godzinne, też się wybieram. No i zawsze dostajemy kawę z ekspresu i przekąski, jest miła atmosfera.
  12. Fajnie że o tym piszecie bo zastanawiałam się nad zakupem ale po opiniach w sieci zdecydowałam się kupić. No i faktycznie pas ten jest wygodny, zabieram go ze sobą do torebki, używam w taksówce czy w autobusie. Funkcjonalny i nie drogi, jak dla mnie warto.
  13. Również zastanawiam się nad taką opcją, ponieważ wydaje mi się najbardziej opłacalna. Mam w firmie 3 samochody i od razu zamontuję w nich system GPS. Upatrzyłam sobie nawet już ten od Transmobil. Dlaczego? Można korzystać z niego przez 24h, mamy wgląd na wszystko, wiemy, jaki jest stan paliwa itd. Zainteresujcie się ofertą.
  14. Ja polecam Ci kantory online, są bezpieczne i wygodne, sama korzystam z pluskantor.pl bo mają najlepsze kursy. Także warto ich sprawdzić, jak dla mnie godni polecenia.
  15. Dla mnie jednak jest lepiej kupić auto nowe, szczególnie że można dostać w dobrej cenie jak mają np wyprzedaż rocznika. A ma się wtedy pewność że z autem nie było nic robione. W Mazda Jaremko we Wrocławiu gdzie kupiłam swoje mieli akurat dobre ceny na model jaki chciałam, także kupiłam bez wahania.