marika44

Użytkownik
  • Zawartość

71
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O marika44

• Ranga
    Zaawansowany
  1. Nie myślałeś o tym, aby promocję swojej firmy powierzyć profesjonalnej firmie? Ja, promocję swojego przedsiębiorstwa powierzyłem firmie Virtual People. Zajęli się wszystkim – promocją w wyszukiwarce internetowej, w social mediach. Zadbali, aby o mojej firmie było głośno co znów przełożyło się na liczbę klientów.
  2. Największą skutecznością cieszy się reklama w internecie. To bardzo ważne, aby w dzisiejszych czasach istnieć w internecie, bo ludzie spędzają tutaj mnóstwo czasu. Do reklamy internetowej polecam zatrudnić kogoś, kto się na tym zna - ja oddałam ją w ręce virtualpeople.pl i spisali doskonale.
  3. Przy przyjmowaniu antybiotyków u dzieci i dorosłych często występują skutki uboczne w postaci biegunek, pomoże wam w tym probiotyk Diflos, u mnie zawsze zdaje egzamin i można go podawać nawet noworodkom.
  4. Moim zdaniem lepiej sobie złożyć komputera samemu, będzie miał lepsze parametry. A na nim warto zainstalować usługę cloud backup od nazwa.pl. Jest to szyfrowana kopia zapasowa danych, wysyłana na serwer gdzie jest bezpieczna. Można ją przywrócić jednym kliknięciem.
  5. Mój dom ogrzewam węglem, mam piec 5 klasy, mało emisyjny, wydajny. Co do węgla to polecam go zamawiać w firmie Sobnianek którzy od niedawna sprzedają też w detalu. Węgiel mają dobrej jakości, prosto z kopalni, w dobrych cenach.
  6. Według mnie dobrym pomysłem na nowe auto jest zakup Mini, moja siostra niedawno w salonie Bawaria Motors Mini w Katowicach w dobrej cenie kupiła te auto i jest z niego zadowolona. Nie jest awaryjne, dostała fajną cenę, mają dobre opcje finansowania tam.
  7. No słuchajcie jedne z lepszych hostingów ma nazwa.pl, są na rynku już od ponad 20 lat więc mają duże doświadczenie. Mój brat który prowadzi sklep internetowy jest ich klientem i chwalił to jak działają ich usługi.
  8. Moim zdaniem najlepszą reklamą dla firmy jest atrakcyjna strona internetowa. Ludzie lubią sprawdzać wiele rzeczy w internecie, a możliwość zrobienia tego na Twojej stronie jest najlepszym i najbardziej zaufanym sposobem. Do wykupienia hostingu polecam Ci nazwa.pl, tutaj jest świetna oferta. Proponuję dokupić jeszcze certyfikat SSL, aby strona była bezpieczna dla klientów. Ja mam tutaj hosting i certyfikat i jestem bardzo zadowolona
  9. A sprawdzaliście ofertę nazwa.pl? Mają jedną z bardziej profesjonalnych na rynku, obsługa jak i pomoc techniczna na wysokim poziomie. Wiem bo mój mąż u nich stronę firmową na serwerach i chwalił.
  10. Wydaje mi się że nazwa.pl była by dobrym wyborem na hosting teraz, mają program partnerski który wydaje się być atrakcyjny. Ja byłam ich klientem i byłam zadowolona, mają ponad 20 letnie doświadczenie a to o czymś świadczy.
  11. Ten pas smart kid belt o którym teraz mówią to fajna opcja jest, alternatywa dla fotelika. Można do taksówki zabrać czy do autobusu na wycieczce. Fajne jest to że jak macie mało miejsca w aucie z tyłu to nie ma problemy z zabezpieczeniem dziecka. A co do bezpieczeństwa to posiadają wszelkie certyfikaty i atesty.
  12. W klubie New Orleans w Warszawie mój mąż był na wieczorze kawalerskim w zeszłym tygodniu i mówił że było bardzo fajnie. Smacznie zjedli, wybór alkoholi był duży, mieli w cenie dowóz na terenie miasta. Widziałam że mają open bar od 200zl więc całkiem fajna cena.
  13. A ja wam powiem że hosting wykupiłam na nazwa.pl, znajomy mi ich polecił bo ma u nich stronę już kilka lat i jest zadowolony. Jak do tej pory ja też jestem, obsługa pomocna jak się do nich zgłosi, mam też domenę i nie płacę dużo.
  14. Ja materac dla mojego maluszka kupiłam w sklepie stacjonarnym, wybrałam model lateksowy antyalergic covers ml1 który polecał sprzedawca. Przekonało mnie głównie to że ma właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne, nie ma możliwości odkształcenia oraz nie chłonie wody. Sprawdza się fajnie więc ten producent jest dobry.
  15. Chyba zdecydowanie najlepszym wyborem będzie polskie morze. Ktoś z Was już takim kierunkiem się interesował? Jeśli jeszcze nie to wybierzcie sobie okolice Trzęsacza, ponieważ można zobaczyć tam Labirynt Luster w Trzęsaczu. Byliście już w takim miejscu? Jest to świetna zabawa i dla dzieci i dla dorosłych, więc atrakcja i wspólne spędzanie czasu razem z rodziną w jednym.