Misiaczek1412

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Misiaczek1412

• Ranga
    Początkujący
  1. Misiaczek1412

Niższy ZUS

Teraz wcale nie musisz płacić ZUSu... Ja sama nie płacę go w ogóle. Wystarczy zostać zatrudnionym np. w UK. Wszystko legalnie oczywiście no i później wyższa emerytura jest :) http://www.zuswuk.pl
  2. A ja polecam firmę OPTIGEN, która proponuje nam legalne zatrudnienie w formie konsultanta telefonicznego (umowa o pracę) w angielskiej firmie, w pełni opłacone i opodatkowane w Wielkiej Brytanii!Musisz być dostępny pod telefonem przez 5 godzin miesięcznie na ewentualny kontakt z firmy zatrudniającej. i to tyle. Biorąc pod uwagę fakt, iż jednocześnie prowadzimy działalność w jednym kraju, a zatrudnieni jesteśmy w innym kraju członkowskim na etacie, możemy całkowicie wyrejestrować się z polskiego systemu ubezpieczeń! Zatrudniająca nas firma opłaca za nas składki emerytalne i zdrowotne w Wielkiej Brytanii, a co za tym idzie, jesteśmy objęci opieką zdrowotną na terenie całej UE na podstawie europejskiej karty ubezpieczeń, która otrzymujemy jako pracownicy firmy OptiGen. Momentalna redukcja wysokości składek z 839,06zł do 499zł (z możliwościa dalszej redukcji ! każdy polecony to -100zł aż do zera) Nawet jeżeli nie chcesz polecać innych, to płacisz 499zł zamiast 839,06 tj: 340zł oszczędności miesięcznie, 4080zł rocznie i wszystko zgodnie z prawem polskim i unijnym ! zapraszam po szczegóły na www.zuswuk.pl
  3. Ja ostatnio wpadłam na pomysł aby założyć kwiaciarnie z franczyzą. Ale nie wiem czy to wypali. Wiem, że u mnie w mieście nie ma czegoś takiego... Generalnie w Polsce jest mało takich firm. Możecie mi coś doradzić ? Jak widzicie tan pomysł ?
  4. Jeśli masz swoją stronę internetową i chcesz na niej zarobić to ten temat jest właśnie dla Ciebie. Chciałabym polecić Ci zarabianie na reklamach. Jest to ich bezpośrednia sprzedaż na Twojej stronie. Wystarczy, że za darmo zarejestrujesz się na BoksNet i już :) Dostajesz odpowiednie oprogramowanie, kod i oczywiście reklame o wybranej wielkości. Wklejasz kod na stronę i już zarabiasz :)