Krzysiek Turek

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Krzysiek Turek

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ja kupiłem New Balance do begania, fajnie się w nich biega. Jendna wygodne buty to podstwa, a te ewidentnie mi służą.
 2. Może kup jej jakąś broszę, babcia się ucieszy, bo starsze osoby lubią dostawać takie drobiazgi. Bardzo ładne są dostępne w sklepie jubilea.pl, polecam, bo sam tam zamawiałem.
 3. albo próbować się starać o finnansowanie udziałowe, wygląda to w ten sposób, że w zamian za niwielką kwotę dostaje się udziały w firmie. Proporcjonalnie do wkładu finansowego, jeden udział jest wart określoną kwotę. Zreszą co ja będę tłumaczyć, zajrzyjcie na crowdangels i poczytajcie o tym.
 4. Babci to najlepie kupić coś symbolicznego. Co powiecie na broszkę? Tutaj jest kilka fajnych: http://www.jubilea.pl/broszki-cat-1.aspx Jest w czym wybierać :)
 5. Można też próbować sfinansować swój biznes za pomocą finansowania udziałowego. Tutaj polecam crowdangels.pl, serwis ten umozliwia pozyskanie pieniędzy na rozwój biznesów.
 6. Allcool.pl sfinansowano w 100% dzięki crowdangels.pl Myślę, że jest to bardzo dobra opcja pozyskiwania pieniędzy na rozwój biznesu.
 7. Ja zainwestowałem w projekty na crowdangels.pl Jednak finansowanie udziałowe jest fajną formą wspierania biznesu i na dodatek w perspektywie czasu można zarobić fajne pieniądze. Oczywiście nie są to jakieś ogromne pieniądze, ale zawsze to jest jakaś inwestycja.
 8. Jak ktoś chciałby zainwestować w Polską Platformę Eksportową to ma taką okazję tutaj ją wesprzeć: http://crowdangels.pl/Polska-Platforma-Eksportowa.html Wystarczy zainwestować niewielką kwotę, żeby zostać udziałowcem. Może was akurat zainteresuje. :)
 9. Niezwykle ciekawe warsztay marketingowe w Rzeszowie. Kliknij i sprawdź sam: http://innowacjemarketingowe.pl/ Oto kilka faktów: • 14 godzin szkoleń (wiedza pochodząca od praktyków z branży); • materiały szkoleniowe; • dla każdego uczestnika warsztatów wydanie specjalne MARKETER+ "Skuteczny marketing dla małej i średniej firmy" oraz zniżka na prenumeratę magazynu; • imienny certyfikat ukończenia szkolenia; • lunch oraz catering w każdy dzień warsztatów.
 10. Myślicie, że da się sfinansować projekt za pomocą finansowania udziałowego? Co mam na myśli? Po pierwsze, dodać swój pomysł na biznes na http://crowdangels.pl i pozyskać za jego pomocą środki finansowe od społeczności internautów oferując w zamian udziały w firmie. Na stronie crowdangels.pl piszą, że nie pobierają opłat za wstawienie i promocję projektu, więc myślę, że jest to ogromny plus. Jak się na to zapatrujecie i co sądzicie na ten temat? jestem ciekaw waszych opinii.
 11. Może ktoś z Was chciałby się zapisać na te darmowe szkolenia? Szkolenia oscylowały wokół tematyki Ms Office, Excel, Power Point, European Junior Logistican, Ms Project, CAD1, CAD2, Simulation, Edgecam. Na szkolenia mogą zgłaszać się MŚP z woj. podkarpackiego, nie należy zwlekać, bo niedługo kończy się rekrutacja. wszsytkie informacje dostępne są na stronie: http://high-tech.b4ngo.pl Ktoś się wybiera?
 12. Mój szwagier otworzył jakies pół roku temu myjnię i jest zadowolony z obrotu sprawy. Biznes mu się kręci, zakupił myjnie parowe z http://7car.pl Doroadzili mu jak powinien działać, jak użytkować taką myjnię. Wziął dotację z Urzędu Gminy na działalność gospodarczą i jest zadowolony. Popyt na nie ma duży, także na brak gotówki ostatnimi czasy nie narzeka. Myśli nawet o otwarciu kolejnych myjni, także jest ok.
 13. Imprezy integracyjne są jak najbardziej potrzebne, pracownicy dzięki temu lepiej się dogadują i można wyjaśnić wszystkie spory. Super miejsce na organizaację tego typu imprezy to z pewnością "Jaś Wędrowniczek" w Rymanowie na Podkarpaciu.
 14. jaki program do księgowości? nie wiem, czy słyszeliście o programie Quatra. Dzięki niemu samodzielnie można prowadzić ksiegowośc, rozliczać pracowników, zarządzać magazynem i finansami. Program ten występuje w różnych wariantach, dla małych firm i jednoosobowych działaności na pewno sprawdzi się Quatra Start, czy Quatra Firma. Dla większych na pewno Quatra Expanso i Quatra Max. Zresztą porównanie tych programów możecie zobaczyć sobie tutaj: http://quatra.pl/porownanie-produktow-quatra