Mariolka123

Użytkownik
 • Zawartość

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Mariolka123

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. Aktywność fizyczna w dzisiejszych czasach to absolutna konieczność. Nie wyobrażam sobie, że można nie dbać o własne zdrowie wtedy, kiedy świat daje nam tyle zagrożeń (siedzący tryb życia, zanieczyszczenia powietrza...). A można jakkolwiek zmniejszyć tego konsekwencje. Dlatego polecam zapisać się na treningi, bo wtedy ryzyko jakichkolwiek problemów ze zdrowiem jest niemal żadne. A że sezon zimowy już w pełni, to koniecznie przejrzyjcie ofertę trenerów narciarstwa i snowboardingu: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe
 2. Zamiast od razu sięgać po suplementy, znacznie lepiej jest po prostu zacząć ćwiczenia i wprowadzić odpowiednią dietę. Koniecznie zastanówcie się nad tym rozwiązaniem, bo nic się nie traci, a można tylko zyskać. Ja wiem, że często motywacja kuleje, ale w tym może pomóc trener :) Tak było właśnie w moim przypadku. No i trener dopilnuje wszystkiego :) Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów sportowych: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe I poczytajcie sobie na ich blogu, że naprawdę warto ćwiczyć :)
 3. Oryginalnym prezentem będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi tutaj: https://lepszytrener.pl/joga To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)
 4. Oryginalnym prezentem będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi tutaj: https://lepszytrener.pl/joga To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)
 5. Najlepiej skorzystać z porad dietetyka. Bo samemu można wybrać coś niewłaściwego. A tak dietetyk dobierze dietę, by była jak najbardziej skuteczna. Ja poszłam właśnie tym tropem. Długo szukałam dobrego dietetyka, aż wreszcie trafiłam na tę wyszukiwarkę: https://lepszytrener.pl/dietetyka Można w niej znaleźć także trenerów i instruktorów sportowych z całej Polski.
 6. Oryginalnym prezentem będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi tutaj: https://lepszytrener.pl/joga To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)
 7. A jak nad może, to koniecznie na sportowo, bo ileż można leżeć plackiem na plaży ?:) Tutaj znalazłam fajny cykl artykułów na temat tego, co oferują nadmorskie plaże :) https://lepszytrener.pl/blog-trenera/szukaj?q=plaże
 8. Ja myślę, że wspólne zajęcia fitness/kurs tańca mogą pomóc. Moi przyjaciele mieli ten sam problem, zaczęli chodzić na salsę i zupełnie inna relacja im się wytworzyła. Zajrzyj pod ten adres https://lepszytrener.pl/taniec Tutaj są oferty treningów i zajęć z każdej dyscypliny sportowej na wszystkie miasta :)
 9. Oryginalnym prezentem będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi tutaj: https://lepszytrener.pl/joga To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)
 10. Tego typu prezenty są coraz bardziej popularne i mile widziane :) Oryginalnym prezentem będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi tutaj: https://lepszytrener.pl/joga To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)
 11. Najlepsze są ćwiczenia i odpowiednia dieta. Z pomocą trenera można skutecznie pozbyć się cellulitu. Wiadomo, ze to inwestycja, ale inwestycja w siebie. Sami zobaczcie oferty trenerów, ja korzystam z tej wyszukiwarki https://lepszytrener.pl/fitness
 12. Oferty trenerów narciarstwa i snowboardu można przejrzęc pod tym linkiem https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe
 13. Aktywność fizyczna w dzisiejszych czasach to absolutna konieczność. Nie wyobrażam sobie, że można nie dbać o własne zdrowie wtedy, kiedy świat daje nam tyle zagrożeń (siedzący tryb życia, zanieczyszczenia powietrza...). A można jakkolwiek zmniejszyć tego konsekwencje. Dlatego polecam zapisać się na treningi, bo wtedy ryzyko jakichkolwiek problemów ze zdrowiem jest niemal żadne. A że sezon zimowy już w pełni, to koniecznie przejrzyjcie ofertę trenerów narciarstwa i snowboardingu: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe
 14. Bez ćwiczeń to się nie da - bo efekt jojo i nie daj boże jeszcze wisząca skóra... Ważne jest, żeby odchudzać się z głową i dbać o własne ciało. Oczywiście ogromna rolę odgrywa też dieta. Ja od razu się zapisałam do trenera. Ułożył mi plan ćwiczeń i dietę. No i już po 4 miesiącach jest mnie 10 kg mniej :) Ja swojej trenerki szukałam tutaj https://lepszytrener.pl/fitness
 15. Ważna jest też reklama w internecie. Ja czytałam, że warto się rejestrować w bazach i katalogach firm. Na przykład dla trenerów sportowych jest coś takiego https://lepszytrener.pl/trening-personalny Nie trzeba się samemu przejmować marketingiem, bo tym zajmują się specjaliści :)