skuler

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O skuler

• Ranga
    Początkujący
  1. witam mam takie pytanie czy jak założę z kolegą społke cywilna która bedzie moja i jego pierwsza działalnościa gospodarcza bedziemy płacic zus ulgowy przez 2 lata czy odrazu 862zł czy jakoś tak
  2. witam Chciałbym przedstawić państwu moja reklame na start firmy, i prosiłbym o jakies ewentualne podpowiedzi i uwagi co jeszcze mozna zrobic, moj budżet na reklame to 10000zł , Zamierzam prowadzić firmę zajmująca sie stalowymi drzwiami antywłamaniowymi. Na początek myślałem zeby zareklamowac jatak. Stworzyc strone internetowa Pobklejac całkowicie auta firmowe tak żeby sie żucały w oczy, reklama na lcd w autobusach i tramwajach, postawić około 6 bilbordów w rozmiarach 4mx2m przy głównych drogach krajowych ponieważ ojciec ma tam działki wiec nie bede płacił , jeden bilbord bedzie w duzym miescie przy swiatłach równiez 4mx2m. Chce również nadrukować troche plakatów i ulotek i je porozwieszac. Konkurencja z innymi firmami ma polegac na tym iz inne firmy nie daja gwarancji a jak daja to 2lata na słowo, ja zamierzam dawać 4lata gwarancji pisemnej producenta, ceny bedą niższe ale nie jakoś kolosalnie ponieważ che firme budować na jakości anie robić bubli, potem poprzez znajomości mojego ojca bede również współpracował z developerami ale najpierw chce nabrac doświadczenia produkując drzwi dla prywatnych ludzi a potem dopiero na głeboką wode. Co myślicie o mojej początkowej reklamie, jezeli mozna to prosze o jakieś podpowiedzi co jeszcze mogłbym zrobić pozdrawiam