wilczyca84

Użytkownik
  • Zawartość

23
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O wilczyca84

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Ostatnio zainwestowałam w ramki reklamowe do tablic rejestracyjnych i fajnie to wygląda. Jak stoisz w korku są jak znalazł. Dodatkowo są bardzo ładnie wykonane. Jak dla mnie świetnie
  2. Potrzebny kucharz do przedszkola gdyby ktoś był zainteresowany wystarczy wejść na stronę i wysłać e:maila. Fajna praca, rozwojowa w miłym towarzystwie. Warto spróbować.
  3. Fajną opcją jest wypożyczalnia samochodów łódź kiedy potrzebujesz np. samochodu do przewozu gabarytów, albo sporo latasz i potrzebujesz auta na miejscu. Dla mnie spoko się sprawdza autobonus. Wynajmujesz auto bez kaucji i po świetnych warunkach.
  4. My ze swoimi pracownikami lubi połączenie zabawy i nauki, ile czasu możesz wysiedzieć na szkoleniu, na którym monotonnym głosem prowadzący rozwija jakieś kwestie. Próbowaliście zrobić szkolenie integracyjne? To super sprawa. Szkolenia połączone z grami edukacyjnymi. Zakochaliśmy się i nie wyobrażamy sobie już innych szkoleń.
  5. Moim ulubionym sklepem jest Optima Natura gdzie kupuje olejki eteryczne, dzięki którym dbam o swoje zdrowie i urodę.
  6. Miej oczy dookoła głowy! Organizowałam konferencje i wszystko miałam dopięte na ostatni guzik. W dniu konferencji okazało się, że ekspres do kawy nie działa!! Na konferencji nie działa ekspres? No katastrofa! Sprawdziłam w internecie i po paru godzinach miałam ekspres do kawy wynajem i konferencja uratowana. Także zawsze się coś wymyśli, ale nalezy być przygotowanym na wszystko!!
  7. Nie wszystko możesz kupić używane. Wycieraczek raczej nie kupisz, no chyba, że prawie nowych. Fajnym pomysłem są wycieraczki hybrydowe pewnie znacie. Ostatnio zafundowałam swojemu samochodowi takie i nie sądziłam, że są aż takie fajne. Nie jestem jakąś psychofanką samochodową, ale lubię mieć fajne gadżety :P
  8. Koniecznym must have jest stojak na ulotki który możemy zabrać ze sobą, dowolnie wykorzystać w biurze w celach promocji naszej firmy! Kupiłam, pakuje ze sobą na wszystkie targi, wyjazdy, kampanie, jest niezawodny! Dodatkowo jest bardzo elegancki i niedrogi, co mnie bardzo cieszy! Będzie mi jeszcze długo służył!
  9. Faszerujemy się pseudo lekami nie dziwne, że po jakimś czasie nam nie pomagają! Inaczej jest, gdy stosujemy dobowe sposoby na ból gardła i przeziębienie! Wtedy mamy pewność, że nie faszerujemy się chemikaliami, tylko dostarczamy organizmowi potrzebne składniki, które pomogą mu walczyć z bakteriami i innymi niechcianymi gośćmi!
  10. Najnowsze badania pokazują, że aby dbać o zdrowie należy dbać o jelita. Nie ma w tym nic odkrywczego, bo to właśnie tam gromadzą się złogi. Dobrze jest kiedy mamy możliwości i środki, aby zaufać profesjonalistą i zapytać jakie plany żywieniowe dobrałby dla nas dietetyk chodzi głównie o to, aby zapewnić nam właściwą ilość i jakość spożywanych pokarmów. Dbajmy więc o nasz organizm, bo z każdym rokiem może być gorzej ;)
  11. Najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów, najlepsza będzie poradnia dietetyczna gdzie dietetyk rozpiszę Ci dietę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wiesz dobrze jest też trochę się ruszać, wtedy Twoje ciało się ujędrni, tego nie da Ci dieta. Najważniejsze jest, aby wprowadzić te zmiany na stałe do codziennego życia, bez skoków na dietę, a później dzień dobry nowe kilogramy ;)
  12. Kiedyś zatrudniałam sprzątaczkę do prowadzenia porządków w mojej przestrzeni biurowej, ale dostałam wycenę kosztów z firmy sprzątającej i okazało się, że profesjonalna firma będzie kosztowała mnie mniej! SZOK! Weszłam na portal hojoclean - https://www.hojoclean.pl/warszawa i zamówiłam interesującą mnie usługę dobraną do moich potrzeb i oczekiwań. Jestem tak zadowolona, że poszerzyłam usługę na sprzątanie domu. Jestem zachwycona.
  13. Ostatnio do mojego sklepu zamawiałam regały sklepowe jestem z nim bardzo zadowolona! Nie dość, że są śliczne, to jeszcze wytrzymałe i mają długi okres gwarancyjny. Jednak szczerze wątpię, aby coś się z nimi stało. Potrzebowałam jeden regał o specyficznych wymiarach, nie było z tym problemu, profesjonalna obsługa, szybko, bez dodatkowych opłat. Dla mnie bomba!
  14. Wszystkie informacje dotyczące wózków widłowych oraz wskazówek gdzie zrobić kurs na wózek widłowy niestety jest to często bardzo chaotyczna wiedza. Warto ja uporządkować, gdyż nasze bezpieczeństwo jest w tym wypadku najważniejsze.
  15. Wynajmuje przeszklone biura w Warszawie. Potrzebuje specjalistycznych usług obejmujących mycie okien w Warszawie znalazłam je na profesjonalnym portalu hojoclean. Dostosowałam ofertę do moich oczekiwań i jestem bardzo zadowolona. Efekt jest super i wiem, że zajmują się tym profesjonaliści, którzy nie zrobią sobie krzywdy ;) myjąc okna od zewnętrznej strony.