biznes4me

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O biznes4me

 • Ranga
  Początkujący
 1. Cóż, mam 7 lat, póki co zajmuje się drobnymi pierdołami, a rynku nie psuję, bo nie licytuje w wielkich projektach. Co do tego czy będę zarabiał w przyszłości 1000, 50000 czy 100000000 to mał istotne na tę chwilę ;)
 2. Była chyba mała awantura kiedyś o Google Adwards, nie pamiętam o co chodziło, ale czytałem o nieprzestrzeganie praw współpracowników czy coś w tym stylu... Więc może i Ciebie to dotyczyło. Co do sytuacji - współczuję...
 3. 500 zł mało? ja zaczynam i jak trafi mi się zlecenie za 50 to jestem szczęśliwy ;) No ale fakt takie, że zajmuję się programowaniem... Mam nadzieję się w tym temacie rozwinąć i wkrótce robić coś więcej niż małe, pojedyncze zleconka :)
 4. Także moim marzeniem jest wyjazd (wylot?) do USA. Szczególnie ostatnio marzy mi się Chicago, nie wiem czemu, może dlatego, że tak dużo Polaków tam mieszka? Tak czy siak, 2000 zł za samolotowy bilet, to pieniądze, które spokojnie można uzbierać, więc przyszłość należy do mnie (nas) ;)
 5. A co myślicie o studiach dziennikarskich? Tak się składa, że właśnie dziennikarstwo studiować mam zamiar i zastanawiam się, co potem? praca w gazecie, mediach? Może coś jeszcze? Czy to przyszłościowe studia?
 6. Podoba mi się pomysł na wypożyczalnię rowerów - jeśli na odpowiednim terenie to może to być naprawdę dobry interes. Warto by się nad tym zastanowić...
 7. A czym dokładnie są te Inkubatory Przedsiębiorczości? Tak prosty językiem, zrozumiałym dla 17-latka jeśli można :) Pozdrawiam
 8. Witam! Niedawno skończyłem 17 lat i zastanawiam się, czy dla osoby w moim wieku może istnieć w słowniku takie słowo jak 'biznes'? Wiem, że nie mogę założyć firmy, ale czy moge poczynić coś w tym kierunku? Pozdrawiam.