Maksyn

Użytkownik
  • Zawartość

12
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Maksyn

• Ranga
    Początkujący
  1. Maksyn

Przeprowadzka

Hmm.. może nie tyle Warszawa a jej okolice. Ostatnio znaleźliśmy takie osiedle http://www.ventana.pl/ , znajdujące się w Walendowie, całkiem niedaleko Warszawy bo około 20-30km. Przyznam że domy naprawdę eleganckie, w amerykańskim stylu.. chyba marzenie każdego polaka... :D
  2. Od kilku lat korzystamy ze sprzętu firmy Fonex i jeszcze nigdy wcześniej nie mieliśmy awarii. W ogóle to jest nie do pomyślenia - jak można mieć awarię sprzętu, który miał nas chronić przed włamaniem? To jest chore... my mamy monitoring, a na dodatek alarm bezprzewodowy - działa świetnie, a na dodatek nie szpeci mieszkania tak, jak niektóre :)
  3. Berberis jest niby ok, ale Vendo ERP jest o niebo lepszy. Każdy kto interesował się tematem oprogramowaniem dla firm z pewnością spotkał się z CFI. Dla mnie jest to niezastąpiony system.
  4. Jeśli chodzi o leczenie, to w grę wchodzi tylko i wyłącznie sektor prywatny. Nie wyobrażam sobie, żebym musiał leczyć się publicznie. Serio, to byłby jakiś kosmos. Miałem to szczęście, że miałem odłożone pieniądze i udało mi się dostać do najlepszych profesjonalistów. Po wypadku (miałem otwarcie złamanie prawej nogi, pęknięta kość piszczelowa i zmiażdżone śródstopie) moja sytuacja była naprawdę tragiczna. Ponad rok z nogą w gipsie był naprawdę ciężkim okresem, ale na szczęście dzięki pomocy Sport-Kliniki udało mi się wrócić do pełnej sprawności. W jednym ze szpitali sugerowano nawet amputacje, ale na szczęście to przeszłość.
  5. Osobiście uważam, że bardzo ważne jest posiadanie w firmie programu, który zapewni nam backup. Wiele osób to bagatelizuje, a to naprawdę bardzo niebezpieczne, ponieważ można bardzo szybko stracić wszystkie dane! Każdy dyrektor powinien zadbać o taki program. My korzystamy z acronis true image i naprawdę jesteśmy mocno zadowoleni, bo już kilka razy uratował nam nasze dane.
  6. Świetnym pomysłem będzie otwarcie lokalu gastronomicznego. W centrum nie da się zrobić niczego, co byłoby bardziej dochodowe. Ludzie muszą jeść, więc jak mogliby odpuścić Twoje pięknie urządzone miejsce? Jeśli dobrze je urządzisz, to KAŻDY będzie chciał tam wejść. Kolejna kwestia to jedzenie - ważne jest, aby zatrudnić dobrego kucharza. Na stronie internetowej https://www.goga-gastro.pl/ znajdziesz natomiast naprawdę konkretny sprzęt - z pewnością ceny Cie nie przestraszną. Pozostaje tylko działać, szerokiej drogi!
  7. Najlepiej hekko albo nazwa!
  8. Ja mam konkretną księgową, która pomaga mi to wszystko ogarnąć. Moim zdaniem ten biznes jest chory, ale co zrobisz?
  9. W Kaliszu teraz fajnie organizują eventy, ale niestety nadal nic się nie dzieje...
  10. Sporo jest firm, tylko nie musi być to w Warszawie, znajdź kogoś zdalnie - na bank Ci pomoże lepiej i taniej :)
  11. Tylko zgłoś się do do sprawdzonej firmy, nie rób nic samodzielnie, bo wpadniesz do filtra ;) Powodzenia!