avon-kasia

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O avon-kasia

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam dziewczyny. Jestem Liderem Zespołu AVON. Chętne, które chcą zostać konsultantkami Avon by mieć dodatkowe zarobki zapraszam do współpracy. Wystarczy, że wyślesz do mnie sma'a o treści "JESTEM ZAINTERESOWANA ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON" a oddzwonię do Ciebie by przedstawić Tobie ofertę współpracy. Tel do mnie 505 235 722 E-mail avon.kasia84@gmail.com
  2. Witam dziewczyny. Jestem Liderem Zespołu AVON. Chętne, które chcą zostać konsultantkami Avon by mieć dodatkowe zarobki zapraszam do współpracy. Wystarczy, że wyślesz do mnie sma'a o treści "JESTEM ZAINTERESOWANA ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON" a oddzwonię do Ciebie by przedstawić Tobie ofertę współpracy. Tel do mnie 505 235 722 E-mail avon.kasia84@gmail.com
  3. Witam dziewczyny. Jestem Liderem Zespołu AVON. Chętne, które chcą zostać konsultantkami Avon by mieć dodatkowe zarobki zapraszam do współpracy. Wystarczy, że wyślesz do mnie sma'a o treści "JESTEM ZAINTERESOWANA ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON" a oddzwonię do Ciebie by przedstawić Tobie ofertę współpracy. Tel do mnie 505 235 722 E-mail avon.kasia84@gmail.com
  4. !!!Zostań konsultantką firmy AVON!!! Dołącz do grona kobiet, które same decydują o swojej przyszłości! Praca konsultantki AVON to doradztwo i sprzedaż kosmetyków z katalogu. Osiągnięty opust to Twój zarobek. MOŻLIWOŚCI: - opusty od 15 do 40% - wpisowe 0 zł - możliwość zakończenia współpracy w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji - brak obowiązku składania zamówienia w każdym katalogu - elastyczne godziny pracy - 17 katalogów w roku - bezpłatna, cotygodniowa dostawa do domu - wiele sposobów składania zamówień (przez sms, internet, telefonicznie) - szkolenia kosmetyczne - możliwość zakupu produktów z oferty demo - nagrody i opusty w specjalnych ofertach promocyjnych - możliwość przystąpienia do prestiżowego programu dla najlepszych konsultantek - AVON CLUB -możliwość większego rozwoju jako lider sprzedaży W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy: Tel do mnie 505 235 722 E-mail avon.kasia84@gmail.com
  5. Witam dziewczyny. Jestem Liderem Zespołu AVON. Chętne, które chcą zostać konsultantkami Avon by mieć dodatkowe zarobki zapraszam do współpracy. Wystarczy, że wyślesz do mnie sma'a o treści "JESTEM ZAINTERESOWANA ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON" a oddzwonię do Ciebie by przedstawić Tobie ofertę współpracy. Tel do mnie 505 235 722 E-mail avon.kasia84@gmail.com
  6. Witam dziewczyny. Jestem Liderem Zespołu AVON. Chętne, które chcą zostać konsultantkami Avon by mieć dodatkowe zarobki zapraszam do współpracy. Wystarczy, że wyślesz do mnie sma'a o treści "JESTEM ZAINTERESOWANA ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON" a oddzwonię do Ciebie by przedstawić Tobie ofertę współpracy. Tel do mnie 505 235 722 E-mail avon.kasia84@gmail.com