paulinqa

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O paulinqa

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeśli chodzi o hotelowe systemy rezerwacyjne to szczerze polecam http://www.intelihotel.pl - u nas w hotelu sprawdza się znakomicie ! :)
 2. Ja korzystam z usług biura rachunkowego w Gliwicach - http://ksiegowy.gliwice.pl/. Świetnie się współpracuje, a ja przynajmniej nie mam całej księgowości na głowie ;p
 3. A ja usprawniłam pracę w mojej firmie za pomocą systemu przywoławczego od http://www.lrspoland.pl/ - polecam, cena niewielka a znacznie pomaga :)
 4. Pewnie przyda Ci się także szuflada na pieniądze, mogę polecić Ci te od firmy Posiflex, świetnie wykonane :) _______________________________ http://www.posiflex.com.pl/szuflada-na-pieniadze,43.html
 5. Urządzając biuro warto wyposażyć się w centralę telefoniczną pbx od https://focustelecom.pl/, świetnie się sprawdza i znacznie usprawnia komunikację w firmie.
 6. Jeśli chodzi o zarządzanie projektami to my w naszej firmie korzystamy z http://jirasolutions.pl/, świetne narzędzie dzięki któremu nasza organizacja jest perfekcyjna :)
 7. Pomysł jest fajny, mam nadzieję, że się uda ! :) __________________________ oprogramowanie spa - http://www.intelihotel.pl/system-dla-spa/
 8. Sklepu z wyposażeniem nie znam, ale mogę polecić świetnie narzędzie, które w znacznym stopniu usprawnia zarządzanie w gastronomii, a mówię o platformie pracowniczej, dzięki której można z dowolnego miejsca sprawdzać na przykład grafiki pracowników :) Zostawiam link, może się przyda : http://gastro.pl/zarzadzanie-personelem-portal-pracowniczy/ :)
 9. Hej! Ja korzystam z CHARTa - według mnie najlepszy program do obsługi hotelu, zostawię Ci link do ich strony : http://www.chart.pl/, na prawdę warto zapoznać się z ich ofertą! :)