betka_p

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O betka_p

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ja to poszłabym w tekstylia. Ładny obrus, pościel czy też któraś z narzut https://www.e-ekomax.pl/narzuty na łóżko to coś, co zawsze wypada na takie święto sprezentować.
 2. My szukaliśmy jakiegoś hotelu przy lotnisku, bo z Warszawy będziemy lecieć na wakacje. Ale ostatecznie zdecydowaliśmy, że pojedziemy https://www.okbus.pl/ . Chyba wyjdzie taniej.
 3. Ja zastanawiam się nad połączeniem drewnianej konstrukcji ze szklanymi stopniami - takie połączenie wydaje mi się jednocześnie lekkie i przytulne :) Tutaj znalazłam ofertę szklanych podstopnic z Bochni: http://szklarzbochnia.pl/szklo-na-wymiar/podstopnice-szklane/ - może ktoś słyszał o tej firmie?
 4. Serio? Ja na https://www.motochemia.pl/czesci-samochodowe/amortyzator-c-100121.html szukałam kiedyś amortyzatorów. Nie wiedziałam, że chemię gospodarczą też mają.
 5. Słyszałam o tej klinice. Podobno faktycznie pracują tam doskonali specjaliści.
 6. Może rzuć okiem na ofertę https://fachowydentysta.pl/uslugi-implantologia/ . Z tego co słyszałam jest to jeden z lepszych gabinetów w mieście.
 7. Czy to jest coś podobnego, jak popularne w ostatnich czasach sauny infrared? Jeśli tak, to nie ukrywam, że pomysł super.
 8. A moi znajomi byli nie tak dawno bardzo zadowoleni z tego przewoźnika. Więc myślę, że to wszystko zależy od priorytetów.
 9. Ja to z reguły zabieram ze sobą szminkę albo błyszczyk. czasem też tusz do rzęs, bo zdarza mi się rozmazać.
 10. W sumie to nie najgorsze jest takie połączenie. W każdym razie z tego co patrzę cenowo kalkuluje się nieźle. Może więc skorzystać z tego rodzaju oferty?
 11. A moim zdaniem jeżeli tylko posiadasz firmę tego typu, kupno takiego drona jest jak najbardziej uzasadnione. W innym przypadku - chyba niekoniecznie. Ale ja się tam nie znam.
 12. Też tak myślę. W tego typu firmie remontowej na pewno się na tym znają, więc chyba dobrze byłoby mieć tegorodzaju kontakty.
 13. Najlepiej zapisać się do szkoły językowej.
 14. Myslę, że każdą dietę trzeba odpowiednio wspomóc ćwiczeniami. Chyba ze chcemy mieć obwisłe ciało
 15. Ja z okazji zbliżającego się Dnia Babci kupiłam swojej Babci telefon komórkowy. Wiem, że był jej potrzebny, bo stary odmawia posłuszeństwa. Taki prosty klasyczny model. Myslę, że sie ucieszy