olek94

Użytkownik
  • Zawartość

30
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O olek94

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Lepiej załóż własną stronkę ze sklepem. Do tego podepnij bloga, na którym będziesz omawiał sposoby użycia Twoich produktów.
  2. Tak, ludzie potrzebują trochę odmiany, zmiany środowiska. Konferencja to dobry pomysł.
  3. Ja też nie i chętnie spróbuję :)
  4. Co jeśli nie ma takich pojemników mieście, aby wyrzucić pusty toner lub baterię?
  5. A taniej nie wyszłoby w zwykłych koszulkach i segregatorze?
  6. Skoro przyjaciel poleca, to musi być dobra :)
  7. olek94

szkolenia?

Poczytaj rozporządzenia, tam jest podane co i jak ze szkoleniami BHP pracodawcy.
  8. Tak, u nas szef też takie zorganizował.
  9. Niekoniecznie. Mógłby zatrudnić kogoś na stanowisku specjalisty BHP. Wszystko zależy od wielkości firmy.
  10. Jak nie jesteś zadowolony to ich zwolnij i sprawdź kolejne osoby.
  11. Najpierw trzeba zoptymalizować sklep pod kątem łatwości kupowania produktów, potem zacząć promować np. w sieci.
  12. Ja szperałem w necie i znalazłem.
  13. Czy szkolenie bhp jest jednorazowe, czy trzeba przechodzić ponownie za jakiś czas w firmie? Praca zdalna jest jak każda praca.
  14. O tym, czy i jakie szkolenia bhp może przeprowadzać pracodawca, informuje rozporządzenia z dnia 27.07.2004 r. Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. Nr 180, poz. 1860 ze zm.). Z resztą wszystkie usługi BHP są prawnie uwarunkowane.