rekrutantFM

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O rekrutantFM

 • Ranga
  Początkujący
 1. Oferujemy możliwość przystąpienia do struktury w FM GROUP, elastyczne godziny poświęcone pracy, zarobki z marży oraz prowizji w strukturze, idealny sposób zarabiania dodatkowych pieniędzy dla studentów jak i już pracujących. Możliwość zaoszczędzenia na wydatkach domowych. Szukamy cierpliwych i sympatycznych osób. Więcej szczegółów na http://mlm-fmgroup.prv.pl/ Dystrybucja towarów marki FM GROUP (perfumy, kosmetyki, make up, chemię domową), możliwość spotkania na terenie Częstochowy, zapraszam :)
 2. Oferujemy możliwość przystąpienia do struktury w FM GROUP, elastyczne godziny poświęcone pracy, zarobki z marży oraz prowizji w strukturze, idealny sposób zarabiania dodatkowych pieniędzy dla studentów jak i już pracujących. Możliwość zaoszczędzenia na wydatkach domowych. Szukamy cierpliwych i sympatycznych osób. Więcej szczegółów na http://mlm-fmgroup.prv.pl/ Dystrybucja towarów marki FM GROUP (perfumy, kosmetyki, make up, chemię domową), możliwość spotkania na terenie Częstochowy, zapraszam :)
 3. Oferujemy możliwość przystąpienia do struktury w FM GROUP, elastyczne godziny poświęcone pracy, zarobki z marży oraz prowizji w strukturze, idealny sposób zarabiania dodatkowych pieniędzy dla studentów jak i już pracujących. Możliwość zaoszczędzenia na wydatkach domowych. Szukamy cierpliwych i sympatycznych osób. Więcej szczegółów na http://mlm-fmgroup.prv.pl/ Dystrybucja towarów marki FM GROUP (perfumy, kosmetyki, make up, chemię domową), możliwość spotkania na terenie Częstochowy, zapraszam :)
 4. Oferujemy możliwość przystąpienia do struktury w FM GROUP, elastyczne godziny poświęcone pracy, zarobki z marży oraz prowizji w strukturze, idealny sposób zarabiania dodatkowych pieniędzy dla studentów jak i już pracujących. Możliwość zaoszczędzenia na wydatkach domowych. Szukamy cierpliwych i sympatycznych osób. Więcej szczegółów na http://mlm-fmgroup.prv.pl/ Dystrybucja towarów marki FM GROUP (perfumy, kosmetyki, make up, chemię domową), możliwość spotkania na terenie Częstochowy, zapraszam :)