Krystyna123

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Krystyna123

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ja otworzyłam biuro rachunkowe. To było dobry pomysł, bo naprawdę nam dobrze idzie. Niedawno aż musieliśmy dokupować szafy na dokumenty w Met-Lak, bo brakowało nam miejsca na te wszystkie papiery:) Naprawdę to fajny pomysl na oplacalny biznes.
 2. Pewnie, że będzie, a dlaczego nie? Musisz tylko być dobra w tym co robisz. Moja siostra ma gabinet i idzie jej świetnie, ale też dba o klientki. Ma nie tylko umiejętności, ale też dba o higienę i zdrowie swoich klientek. Tak też kupuje maski i rękawiczki w https://www.medseven.eu/ - wg mnie takie do gabinetu mają najwyższą jakość :)
 3. No właśnie zgadzam się z przedmówcami! Wybierając sprzęt, nieważne czy chodzi o większe czy mniejsze urządzenia koniecznie myślcie o ich najwyższej jakości i najlepszej klasie. Np. w https://www.medseven.eu/ https://www.medseven.eu/ znajdziecie ogromny wybór takich produktów medycznych, które są koniecznie w codziennej pracy lekarza i mogę polecić je bo są świetne! Osobiście korzystam z ciśnieniomierzy, inhalatorów i pomp infuzyjnych. Działają bez zarzutu. Niejednokrotnie kupuję także produkty jednorazowego użytku, takie jak np. rękawiczki i też mają najwyższą jakość!