Matik1

Użytkownik
  • Zawartość

18
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Matik1

• Ranga
    Początkujący
  1. Najlepiej w tej kwestii doradzić się biura rachunkowego. Jakbyś szukał dobrego - Gama w Warszawie, ta od Grabowskich to sprawdzona firma. Polecam serdecznie!
  2. Oczywiście, że jest. Każdy ma swoją specjalizację. Ja tak zlecam prowadzenie księgowości do biura rachunkowego. Jest to zdecydowanie pewniejsza opcja niż gdybym robił to samodzielnie. Polecam w ogóle biuro które wybrałem - Gama Grabowskich.
  3. Nigdy nie wybieraj samodzielnej księgowości. JEst znacznie większe prawdopodobieństwo, że Ty przeoczysz jakąś nową ustawę i będziesz mieć przechlapane, niż ludzie którzy się tym zajmują na codzień - chodzi mi o biuro rachunkowe. To znacznie pewniejsza opcja. JEśli jesteś z Warszawy to sprawdź to na Tarchominie - gama. Porządna firma.
  4. Najlepiej to zlecić do biura rachunkowego. Sam korzystam z usług biura Gama Grabowskiej i jestem bardzo zadowlony i co najważniejsze - pewny, że moje dokumenty są w dobrych rękach.
  5. To akurat jest bardzo zależne od danej osoby. Sama powinnaś najlepiej go znać, więc pokieruj się instynktem. Moja jest wielką foodie, więc na rocznie/urodziny zabieram ją do najlepszych restauracji. Tym razem byliśmy w stosunkowo nowej rest. Pańska 85. Chińska, nowatorka i zaskakująca.
  6. Jak najbardziej. Ze względu na dość niskie zdolności kulinarne, zabieram ją do restauracji (staram się przynajmniej raz na 2 tygodnie). Ostatnio byliśmy w takiej jednej świetnej knajpce - chińska, nowoczesna, całkiem inne (w porównaniu do innych) menu. Mieści się w Warszawie na Pańskiej 85. Polecam zabrać Wybranki.
  7. Może i trochę na łatwiznę idę, ale zawsze zabieram ją do jakiejś niesamowitej restauracji oraz daję biżuterię - to co akurat wspominała, widziała, mówiła o tym. W tym roku (dokładnie 19 stycznia) byliśmy w restauracji chińskiej na Pańskiej 85. Była zachwycona kuchnią (i ja również), później drobny pierścionek z szafirem.
  8. Możesz też przemyśleć kwestie ułożenia pokoi/działów i skorzystać z pomocy firmy Sowan. Pod tym względem są pionierem na rynku, ich ścianki mobilne idealnie spisują się w codziennym użytkowaniu w biurach.
  9. Z czegoś bardziej nowatorskiego - ścianki mobilne akustyczne. Idealne do podziału przestrzeni w biurze bądź utworzenia mobilnej salki konferencyjnej. Nasza firma korzystała w tym zakresie z usług Sowana. Mogę ich polecić - rzetelna firma.
  10. Whisky kojarzy mi się z chatką na polowania. Może dokup mu do tego wyjście na jakąś strzelnicę? Jeśli jesteście z dolnośląskiego, mogę Ci polecić Proguna.
  11. Ja z nieco innych klimatów, stąd ciężko o jakieś konkretne polecenia. Na 40 wykupiła mi żona dzień z nia na strzelnicy we Wrocławiu (Progun). O dziwo (żartuję), bardzo mi się spodobało i od tego czasu zacząłem dość regularnie korzystać z możliwości postrzelania.
  12. Ostatnio zainwestowaliśmy z żoną w catering dietetyczny (firma Mniam Mniam). Dostajemy co rano gotowy zestaw posiłków na cały dzień i tak już od jakiegoś miesiąca. Nie dość, że w końcu nie marnujemy czasu na gotowanie, to i nie korzystamy z dań gotowych - mrożonych. Mamy pełny zestaw świeżych posiłków na cały dzień. Efekty już widać na wadze.
  13. Ze swojego otoczenia: korzystamy z żoną z cateringu mniam mniam (Warszawa). Świetna sprawa, zdrowo, smacznie, świeżo, tanio, pożywnie, kolorowo, zróżnicowanie. No i wiele innych pozytywnych przymiotników.
  14. W naszym sklepie udało się to dzięki dobrze zrobionym kartom lojalnościowym. Razem z Cardonem je zaprojektowałem i później wydrukowali. Różnił się dość chropowatą strukturą, która była przynajmniej u nas dość niespotykana, stąd często ją klienci pokazywali znajomym i tak dalej.
  15. To zależy na jakim etapie masz już biznes. Ale jeśli masz już jakąś bazę klientów, warto zaiwnestować w karty lojalnościowe - aby nie poszli dalej, do kolejnej firmy. Mogę Ci polecić firmę, która mi coś takiego ogarniała - Cardon, z Krakowa. Świetni ludzi, znający się na biznesie.