Himalaje

Użytkownik
  • Zawartość

15
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Himalaje

• Ranga
    Początkujący
  1. Jeśli ktoś jest posiadaczem pasów Smart Kid Belt to proszę o opinię czy rzeczywiście są tak świetne jak na reklamach? Bardzo by mi ułatwiły życie czy to w wakacje podczas podróży czy to podczas powrotu taksówką. Proszę o konkretne odpowiedzi użytkowników.
  2. Dotąd myślałam że takie choroby jak wszawica to przeszłość ale się zdziwiłam. W przedszkolu mamy epidemię i teraz dylemat co robić i jaki środek używać?! Jest tego całkiem sporo na rynku więc porada wskazana.
  3. Szukam firmy która zajmuje sie oświetleniem imprez. Udało mi się trafić na ofertę oświetlenie imprez naglośnianie itp Nie znam tej firmy, nigdy się z nią nie spotkałem. Trudno i też znaleźć opinie na ich temat. Może ktoś z was już korzystał z ich usług i podzieli sie opinią.
  4. Mi się od zawsze marzy kominek. Zastanawiałem się czy w Lublinie sa kominki, bo tu po prostu mam najbliżej. W ruch poszedł koputer i znalazłem ofertę w Lublinie są kominki u Furgala. Bardzo ciekawa oferta muszę przyznać. Kominki w trzech stylach rustylany, nowoczesny klasyczny. Jednak u nas chyba najlepiej się sprawdzi kominek wolnostojący. Mam nadzieję ze na miejscu bedą fachowcy, którzy potrafią doradzić.
  5. A nie lepiej zainewstować w dom ? Teraz bardzo modne są domy z drewna Te domy są ekologiczne. A do tego koszta postawienia domu dewnianego są sporo niższe od domów murowanych, a i czas postawienia krótszy. Biorąc pod uwagę ceny mieszkań w dużych miastach, to taki dom moim zdaniem jest dużo lepszym rozwiązaniem.
  6. My szukamy ciekawych informacji w internecie, patrzymy co zmienić co dokupić. Ostatnio trafiliśmy na stronę https://gmoto.pl/interkomy,3819/ Sa tu interkomy motocyklowe. I w sumie to jest dobre rozwiązanie o którym nie myśleliśmy. A dzięki nim przecież łatwiej sie porozumiewać nie tylko z partnerem którego mamy za własnymi plecami ale też z innymi kolegami z ktorymi wypuściliśmy się w trasę. Chyba zdecyduję się na zakup, jeszcze pogadam z kumplami bo dobrze by było byśmy wszyscy go mieli.
  7. Himalaje

Rower

Prawda rower to spory wydatek. ja chcę kupić górala i trafiłem na ciekawy artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/17007/jaki_rower_gorski_do_2500_zl Dzięki niemu wiem na co mam zwracać szczegolną uwagę i jak nie przekroczyć 2.500 zł. A popatrzyłem też w zakładki, jest tu sporo ciekawych porad na min temat stroju, czy akcesoriów rowerowych.
  8. Mi bardzo podobają sie domy w ktorych wykorzystano drewniane gonty Co prawda nie jest to zbyt tani produkt, ale położony prawidłowo zapewnia sztywność polaczeń i doskonałą szczelność dachu. Jest też efektownym. wizualnym, ozdobnym, wykończeniem domu.
  9. Jeżeli szukacie dobrego ośrodka w którym pomagają w walce z uzależniami i młodzieży i dorosłym to zobaczcie tu Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Obecnie jest wiele uzależnienień, od alkoholizmu po narkomanię i co może kogoś zdziwić ale też od komputera. Dltego w tych ośrodkach można znaleźć coraz więcej młodych ludzi. Dobrze, że szukają pomocy i chcą sie leczyć. A w tym ośrodku znajdą najlepszych specjalistów.
  10. Himalaje

Dom z drewna

Mam nadzieję ze będę kiedyś właścielem domku z drewna. Ostanio ogladałem propozycje położenia dachu i trafiłem na domki-drewniane.pomorskie.pl/blachy-dachowe Bardzo spodobała mi się dachówka podobna do tradycyjnego gontu z drewna. To na pewno będzie ładne wykończenie domu. A do tego prosta do położenia i tańsza od dachóewk tradycyjnych.