qwerty123

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O qwerty123

• Ranga
    Początkujący
  1. czy istnieje jeden konkretny wzór na biznes plan? czy każda branża ma inny?
  2. Wie ktoś może jak napisać biznes plan?
  3. najważniejszy przy rozkręcaniu biznesu jest odpowiedni biznes plan!
  4. ja też jestem na dziennikarstwie i myślę, że najlepiej zainwestować w jakąś branżę związaną z innowacjami i internetem. Jakaś firma wyspecjalizowana w tworzeniu wizerunku firm, e-PR, pozycjonowanie stron. Napisz dobry biznes plan i dostaniesz na to jakieś środki choćby z UE.
  5. Myśle, ze inwestycje w innowacje moga sie oplacic, gwarantuje to odpowiedni biznes plan
  6. Myślę, że najlepiej zainwestować w innowacje związane z internetem. Jak napiszesz dobry biznes plan to dostaniesz jeszcze na to środki z funduszów na rozpoczęcie własnej działalności.
  7. ja na początku miałem warsztat samochodowy, a potem zainwestowałem w firmę komputerową. Opłaciło się, bo miałem dobry biznes plan.
  8. W Polsce inwestycje w innowacje najlepiej prowadzą prywatni inwestorzy. Sam mam zamiar w ten sposób zdobyć dofinansowanie, by otworzyć swoją firmę. Niestety nie mam co liczyć na dofinansowanie z Unii, czy też dotację dla bezrobotnych. Mam ciekawy pomysł na biznes i bardzo chcę go zrealizować.
  9. Zgadzam się z powyższą wypowiedzią - pomysły na biznes to połowa sukcesu. Najgorzej znaleźć finanse na otworzenie własnej działalności. Banki zawodzą, dotacje dla bezrobotnych są malutkie, a na finansowania z unii nie każdy się załapie. Ja coraz poważniej zastanawiam się nad znalezieniem prywatnego inwestora.