MagdaMc

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O MagdaMc

• Ranga
    Początkujący
  1. a czy mają również regały przesuwne? Szukam czegoś co pomoże zaoszczędzić przestrzeń.
  2. według mnie to bardzo ciekawy temat, zwłaszcza ze względu na trendy ekologiczne. Zużyte opony to straszny śmieć zawierający mnóstwo metali ciężkich, substancji rakotwórczych itp. Poza tym w wulkanizacji widziałam nie raz regały na opony uginające się pod ciężarem opon... do spalenia! Zorientowałabym się tylko na Waszym miejscu (poza kosztami itp.) czy bieżnikowanie jest ekologiczne, co robicie z odpadem i na ile jest to opłacalne dla klienta (tzn wytrzymałość, czy to się opłaca w porównaniu z oponami marketowymi). Jeśli wszystkie odpowiedzi na pytania są ok, poszukajcie dotacji na produkcję ekologiczną.
  3. zależy jaki to ma być magazyn i co ma być w nim składowane, niektórzy magazynem nazywają zwykły garaż. Radzę dopytać się w urzędzie. Przy okazji - jeśli bierzecie pod uwagę pomieszczenia o niewielkiej powierzchni a macie w planach rozwój magazynu, polecam regały mobilne. Pomogą zaoszczędzić przestrzeń. Ale nie nadają się do zastosowania do każdego towaru
  4. ja również polecam Metalsistem, moja firma kupowała od nich regały przepływowe.
  5. a czego ma to być magazyn? I co to znaczy mały? Co zamierzacie w nim składować? Czy macie już na oku jakieś wyposażenie, np.. regały półkowe? Od tego zależy rodzaj pomieszczenia które można zaproponować. Przy najmniejszych wymaganiach wystarczy garaż :)
  6. rozejrzyjcie się koniecznie za dobrym producentem regałów magazynowych. Najlepiej takim, który doradzi wielkość i rodzaj regałów do towaru który w nim składujecie
  7. Ja mam dosc dobre rozeznanie w temacie gdyz organizowalam niegdys przetarg na regały magazynowe. Moja firma zdezydowala sie wowczas na Metalsistem. Najlepsze.