mihupynio

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mihupynio

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Cześć wszystkim forumowiczom :) Poszukuję właśnie jakiejś naprawdę dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się roletam zewnętrznymi. Tak sobie właśnie pomyślałem, że naprawdę fajnie byłoby zamontować je u siebie w domu i chyba się na to zdecyduję... Tylko muszę znajpierw znaleźć jakąś sprawdzoną firmę (najlepiej z Katowic). Czy jesteście może w stanie polecić mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym? Moją szczególną uwagę póki co przykuła firma http://roleter.pl/ Mają naprawdę duże doświadczenie, a z tego co widzę na ich stronie, realizacje, które mają za sobą są na naprawdę wysokim poziomie. Co o tym sądzicie?
  2. Jak zweryfikować ewentualnego sprzedawcę? Czy porozumiewanie się w języku angielskim, jest dla nich czymś problematycznym względnie trudnym?
  3. Czy ktoś miał okazję z was, kupować samochód prosto z USA? Oczywiście jak weryfikować jego stan techniczny, czy są jacykolwiek przedstawiciele?
  4. Chcę zamówić kilka sztuk słuchawek i mini wieże. Czy mogę mieć z tego tytułu jakiekolwiek nieprzyjemności względnie problemy? Czy zostanie naliczone cło?
  5. Czy warto kupować na takim chińskim allegro jakim jest aliexpres? Jak najlepiej płacić i czy istnieje forma wybrania chociażby rodzaju transportu (kurier itd)