Krystian900

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Krystian900

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. Komar, masz rację. My kiedyś myśleliśmy nad http://prezenty.sjs.pl/ . Podobno super przygoda :)
 2. Myślę, że kwestia jakości wcale tutaj nie jest ryzykiem, bo w stacjonarnym sklepie może być z tym podobnie. Wszystko zależy gdzie się kupuje. Bo jeśli wybierzemy np. http://mebles.pl/ możemy być pewni, że zainwestowaliśmy w meble na lata.
 3. Ja to słyszałem, że propozycje https://erpserwis.net/ są warte rozważenia. Znacie je może?
 4. My to zastanawiamy się nad wprowadzeniem jakiejś technologii, która usprawniłaby cały proces produkcji w naszej firmie. Podobno są rozwiązania, które można wdrożyć dopasowując je do specyfiki branży, prawda?
 5. Myślę, że niezłym pomysłem może być system https://www.autoid.pl/rozwiazania/automatyczna-identyfikacja-osob/23-rejestracja-czasu-pracy , opierający się na czytnikach i rejestratorach czasu pracy. Bardzo ułatwia zadania.
 6. Ciekawą propozycję dla hoteli mają na https://slodkiesny.pl/ . Myślę, że ich tekstylia warte są rozwagi jeśli chodzi o taki zakup.
 7. A co uważacie o nauce internetowej? Bo mnie się wydaje, że takie zajęcia jak chociażby w szkole https://polonijka.edu.pl sprawdzają się świetnie i dla dzieci są mega ciekawe i inspirujące.
 8. W Warszawie niestety nie znam takiej sali :( Jedyny taki obiekt, który kojarzę, to http://www.ballyvesey.pl w Rybniku. Daję namiar, bo być może komuś będzie potrzebny.
 9. A gdzie Moi Drodzy zaopatrujecie się w części do motocykli? Bo ja ostatnio trafiłem na taki sklep z klockami motocyklowymi i zastanawiam się czy warto u nich złożyć zamówienie.
 10. Dzięki za podpowiedź :) Uwielbiam sushi :) Jak pojedziemy do Warszawy na pewno się tam wybierzemy :D
 11. Ja niestety gotować nie umiem :( Ale moja żona uwielbia na szczęście pizzę, więc zamówię pizzę w którejś z tych czyżyńskich pizzerii, zorganizuję wino, dobrą muzykę i romantyczna kolacja gotowa :D
 12. A słyszeliście, że na szkoleniach z firmy AVENHANSEN mówią sporo o dofinansowaniach? Co więcej - tu można znaleźć bezpłatne szkolenia prowadzone przez tą firmę. Może warto zainteresować się bliżej tematem?
 13. Szczerze mówiąc bałbym sie brać tzw. chwilówki. Oprocentowanie podobno potrafi być nieziemskie...
 14. Sądzę, że nie ma... Na każdym kroku trzeba się pilnować - w co się klika i co się udostępnia.
 15. według mnie nic tak nie wyniszcza organizmu jak stres. Osoby, które się nie denerwują, przynajmniej w moim otoczeniu, są widocznie zdrowsze.