Bartosz_DL

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Bartosz_DL

• Ranga
    Początkujący
  1. a jakiego rodzaju są ich regały do magazynu? Na czym polega ich wyjątkowość? Czy to prawda że oferują transport na terenie całego kraju?
  2. a czy macie także regały do archiwum albo regały jezdne, półkowe? Interesuje mnie coś na dokumenty, do mniejszych pomieszczeń.
  3. Czym się charakteryzują regały na opony ? I czym różnią od innych, jak wyglądają? To są haki, półki, ile sztuk mogą pomieścić? Kojarzycie może?
  4. a czy maja oni także regały na opony? Mam warsztat i szukam czegoś takiego.
  5. a na czym polega ta automatyzacja? to jest związane z jakimś systemem IT? interesuje mnie coś, co pomoże ustawić magazynowanie na regałach modułowych
  6. a jak duże mogą być takie kontenery magazynowe? paleciak na przykład tam wjedzie? Jakie regały magazynowe można tam zastosować? chyba tylko zwykłe regały metalowe półkowe, bo paletowych to ja tam nie widzę...
  7. regały do piwnicy a regały do magazynu, zwłaszcza regały paletowe, to duża różnica. Radziłbym poszukać czegoś typowo dla przemysłu
  8. a jakie regały jeszcze mają? Mam warsztat samochodowy, szukam regałów na opony. Mają coś takiego?