Ares

Użytkownik
  • Zawartość

    44
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Ares

  • Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Z tego co wiem B. Gates nie ma żadnych studiów a co osiągnął? Tylko pozazdrościć :)
  2. Ares

    Praca w chmurach

    Z jednej strony tak, a z drugiej toszkę bałbym się trzymać firmowe pliki (bądź co bądź) w Internecie. Nigdy nie wiadomo jakie podmioty mają do tego podgląd, lub mogą mieć jak im się zamarzy :]
  3. Również Steve Jobs, a w Polsce Zygmunt Solorz-Żak
  4. Tak jak kolega pisze, kluczem do sukcesu jest przede wszystkim cierpliwość i systematyczność. Na internecie można całkiem dobrze zarabiać, ale nie stanie się to w 2-3 dni. Potrzeba czasu i zaangażowania, bez tego ani rusz
  5. Sklep spożywczy opłaca sie tylko wtedy jak w najbliższej okolicy nie ma żadnej konkurencji, czyli głównie na wioskach/mniejszych miasteczkach, gdzie jest te minimum 300-400 mieszkanców i tylko jeden sklep. W mieście raczej cięzko o profity i stałych klientów bo konkurencja zbyt duża
  6. No pomysł jest dość ciekawy, branża niszowa raczej wiec szansa jest. Ciekaw jestem jak to wygląda od strony prawnej, czy potrzeba jakichś pozwoleń, koncesji? (domyślam się, że raczej tak bo w końcu to jest broń)
  7. Co do inwestowania w domeny - szczęśliwi Ci którzy z 10 lat temu mieli internet i znali się na tym. Wtedy można było zrobić sobie zaplecze domen i dziś odcinać kokosy od sprzedaży. Teraz niestety rynek jest już mocno przerzedzony i wymyślić chwytliwą nazwę jest mega ciężko, choć w sumie nie ma tutaj reguły.
  8. Racja, na ochronie danych (zwłaszcza firmowych) nie ma co oszczędzać, warto zaopatrzyć się w dobry program antywirusowy. Jest kilka fajnych opcji, ale nie będę nic reklamował, wystarczy poszukac po internecie :)
  9. Kafejka w dzisiejszych czasach to jest raczej średnio opłacalny pomysł. Jeszcze 5 i więcej lat temu to miało sens, a teraz praktycznie w każdym domu jest komputer, jest internet, nawet na wsiach. I pod tym względem będzie szło coraz bardziej do przodu.
  10. W teorii zawsze można, ale w praktyce graniczy to z cudem ;) Nawet 300-500 zł miesięcznie zdobyć bardzo ciężko. Wytrwałym udaje się 30-50 zł zainkasować, a tym którzy szybko się znudzą - jakieś 3-5 zł. :)
  11. Na szerszą skalę to bez pomocy profesjonalnych pozycjonerów raczej się nie obejdzie. Ale początkowo na własną rękę można wiele rzeczy zrobić bezproblemowo jak dodawanie strony do katalogów, optymalizacja kodu źródłowego żeby był przyjazny dla botów google, ograniczenie linków wychodzących na stronie... Troche tego jest ;)
  12. Same ogólniki, zero konkretów :|
  13. Może on już realizuje swój pomysł na biznes? - czyli wymyślanie pomysłów i sprzedawanie ich innym? :D
  14. Ciekawe - portal bardzo potrzebny a nikt jeszcze na jego założenie nie wpadł? :o Hm, no cóż, życze powodzenia :)
  15. No i jeszcze zapomniałem dodać - zainwestowałbym w jakieś nieruchomości, albo dzieła sztuki ;) Ewentualnie poleciałbym w kosmos :D