Olek

Użytkownik
  • Zawartość

18
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Olek

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja oddaje zawsze 1% dla zwierząt. Psy, koty, króliki tak samo potrzebują naszej pomocy, bo nie każde ma szczęśliwy dom, a tak często o nich zapominamy.
  2. Gdy stres odbija się na zdrowiu to znak, że czas odpocząć. Należy zaplanować urlop, najlepiej w otoczeniu z naturą, aktywnie spędzić czas z rodziną. A na co dzień zdrowo się odżywiaj, uzupełniaj witaminy i minerały.
  3. Tak jak wspominałem w innym wątku, już podczas budowy magazynu zamówiłem kurtyny uszczelniające co skutecznie usprawniło całą logistykę. Dlatego myślę, że to całkowita podstawa. Prawidłowa izolacja podczas przeładunku pozwala na oszczędność energii, a ja nie lubię marnotrawstwa w firmie.
  4. Jasne meble rozjaśniają wnętrze i są o wiele bardziej przyjazne. Też jestem zwolennikiem jasnych kolorów. Projekt z czerwonym akcentem bardzo mi się podoba.
  5. Ja także lubię nowe wyzwania i uwielbiam sport. Raczej skupiam się na bieganiu i górskich wędrówkach, ale kto wie może kiedyś wybiorę się również na narty. Jeśli tylko jest taka możliwość to dlaczego nie skorzystać.
  6. Zainwestuj raz a porządnie, albo kup coś tańszego i co sezon wymieniaj na nowe. To już zależy od ciebie, ja osobiście wolę pierwszą wersje. Mam dwie pary butów zimowych, jedne eleganckie do pracy i drugie sportowe, bo lubię na weekend wyskoczyć w góry. Z tym, że te pierwsze nie są całkiem zimowe, raczej jesienne, bo nie są ocieplone. Do pracy jeżdżę autem, także nie mam z tym problemu.
  7. Sam magnez to często za mało. Ja dodatkowo zażywam tran i witaminę D. Chociaż najlepsze są kapsułki, które zawierają od razu cały kompleks witamin, jest to odpowiednio wyważone, także bezpieczne i wystarczy jedna tabletka dziennie.
  8. Moje dokumenty, umowy, raporty itp. zazwyczaj tłumaczyła znajoma, do której mam zaufanie. Teraz przebywa na urlopie macierzyńskim i nie ma czasu tym się zajmować, dlatego korzystam z usług biura tłumaczeń Powerful Translations. Nie wiem jak długo to potrwa, czy po urlopie wróci do pracy, jeżeli nie to już stale będę zlecać tłumaczenia do biura.
  9. Prawdziwa czekolada tzn. gorzka tak? Wiem, że im wyższa zawartość kakao tym lepsza czekolada. W składzie każdej czekolady powinno być to zawarte. Natomiast nie wiem jak to wygląda, jeśli chodzi o mleczną, pewnie podobnie.
  10. Teraz wszystko można kupić przez Internet. Ostatnio zamówiłem krzesła w ten sposób i wszystko z nimi w porządku. Jeśli chodzi o transport to wiele sklepów ma własny przewóz tak jak w przypadku sklepu stacjonarnego, kiedy nie możemy sami przewieźć mebli, możemy za to zapłacić.
  11. Super, że ktoś o to pyta. Sam też sporo czytam i potrzebuje dobrego oświetlenia.
  12. Polecam góry, dla aktywnych i dla tych, którzy chcą po prostu odpocząć.
  13. Najlepiej kupić wszystko w jednym sklepie, aby było spójnie. Oczywiście na ile to możliwe.
  14. Po części masz rację, ale też nie można budować magazynu w nieskończoność. Jeśli wykonawcy wiedzą co robią i są dobrze zorganizowani to praca pójdzie sprawnie. Mniej więcej trzeba liczyć trzy miesiące, ja podczas budowy już zamawiałem kurtyny uszczelniające i platformy przeładunkowe od Wingdoor, dzięki temu dość szybko mogłem korzystać z magazynu.