Piotr444

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Piotr444

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Potrzeba około 200-300 tyś zł na za towarowanie tkanin do rolet. Jestem w branży rolet od 1991 roku i znam ją bardzo dobrze. W Polsce jest kilka tysięcy firm które kupują na bieżąco pod zamówienia tkaniny do rolet. W Polsce sprzedaje się 2 miliony okien rocznie. Na większości tych okien będą rolety. Obecnie popularne są materiały dzień i noc. Wiem skąd kupić i komu sprzedać. Jestem też wynalazcą i mam kilka patentów. W tej hurtowni chciałem zastosować nową technologię sprzedaży tkanin w półprodukcie- materiał z rurką docięty na konkretny wymiar co jest nowością w skali światowej. Normalnie produkcja rolet to jest rzemiosło a nie przemysł produkcyjny. Dzięki takiej sprzedaży klient kupuje dokładnie tyle ile chce. Teraz musi kupić wałek materiału lub kupon i zostaje mu dużo odpadu który musi magazynować i czekać na następne zamówienie lub wyrzucić. Dzięki tej nowości można zdobyć większość klientów w Polsce. Miesięczne obroty szacuję w pierwszym roku na 200-500 tyś miesięcznie. Marża to ok 30%
  2. Udzielę licencji na produkcję opatentowanego grilla bezdymnego na normalny węgiel drzewny lub brykiet, najlepiej firmie produkcyjnej która wytwarza przedmioty z blachy.