smolinskaninka

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O smolinskaninka

• Ranga
    Początkujący
  1. Może jakiś wyjazd motywacyjny - integracyjny chociaż raz w roku. My często co jakiś czas jezdzimy do hotelu Słowik w Poniatowej w woj Lubeskim. Hotel jest położony nad wodą w otoczeniu lasów wiec jest bardzo klimatycznie. W hotelu jest restauracja gdzie można skosztować lokalnych specjałów.
  2. Własny biznes wiąże się z podjęciem pożyczki lub kredytu. Warto w takiej sytuacji skorzystać z doradcy finansowego, który poradzi co i jak wziąć, żeby nie wejść na przysłowiową minę. Ja jakiś czas temu byłam na takiej konsultacji w Będzinie w biurze na Bena finanse-slask i super mi doradzili.
  3. Ja mam super namiar na biuro księgowe,które świadczy usługi z zakresu doradztwa gospodarczego oraz rachunkowo-finansowego dla firm polskich i zagranicznych .Biuro Liczydło z Powsińskiej 106 takie usługi świadczy kompleksowo.
  4. Ja uwielbiam porcelanę i taki sklep jakiś czas temu odkryłam we Wrocławiu na Kościuszki. Salon oferuję sprzedaż eleganckiej porcelany , sprzedaż naczyń kuchennych , sztućców, kolekcje tkanin Kardelen a nawet dekorację świąteczne - również z porcelany.
  5. Jeżeli szukasz dobrego serwisu opon, w którym można zakupić opony i skorzystać z wymiany jak i również serwisu klimatyzacji lub pralni tapicerki samochodowej to warto skontaktować się z tym punktem w Poznaniu - Pit Stop, który mieści się na Al. Solidarności 48 (budynek stacji lotos) lub na Królowej Jadwigi 15 (w budynku stacji Lotos na rogu ulicy Królowej Jadwigi i Drogi.
  6. Firma musi być też przygotowana i musi wiedzieć gdzie można drukować takie rzeczy jak plakaty banery, drukowanie (wielkoformatowe ) arkusze do kaszerowania oraz mapy, czy katalogi . Ja znam taką drukarnie i ona znajduję się we Wrocławiu Anex . Drukarnia oferuję bardzo dobre ceny i super wykonanie.
  7. Jak by ktoś z was szukał firmy, która zrobi na zamówienie meble specjalistyczne do laboratoriów to firma ze Stęszewa w woj. Wielkopolskim. Firma przyjedzie na miejsce i zrobi pomiary a potem dostarczy stoły laboratoryjne, stoły wagowe, szafki i pozostałe meble do laboratorium w dobrej cenie.
  8. A gdzie kupowaliście komputery do firmy ? u nas zamówiliśmy trochę komputerów na początek używanych ze sklepu SHOPLET z Wrocławia. Komputery działają bez zarzutu i sądzę, że posłużą nam długie lata.
  9. A co z takimi wyjazdami krajowymi ? u nas w firmie często organizowane są konferencję wyjazdowe i często korzystamy z usług firmy przewozowej i wynajmujemy autokar. Najczęściej jest to firma Nat-Mat z Gołkowa, która mieści się k. Piaseczna. Autokar zawsze jest podstawiony na czas i autokar jest wyposażony w wi - fi i inne udogodnienia.