FeboFebo75

Użytkownik
  • Zawartość

23
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O FeboFebo75

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. U nas w firmie jak są takie eventy firmowe albo imprezy firmowe to zawsze wykupujemy vouchery na taxówkę do domu i najlepszą ofertę ma dla nas korporacja taksówkowa Taxi „DWÓJKI” z Krakowa. Warto wejść na ich stronę i zapytać o ofertę.
  2. Znam firmę Geanova, i od lat korzystamy z ich usług i nie znam w okolicy bardziej rzetelnej formy niż oni. Firma ma szeroką ofertę wiec jeżeli interesuję nas temat : czyszczenia separatorów ropopochodnych, analizy laboratoryjne, monitoring kanalizacji to polecam skorzystać z ich oferty.
  3. Polecam również zapoznać się z oferta firmy www.hicopy.gdansk.pl , która oferuję sprzedaż takich urządzeń jak : drukarki Gdańsk, kserokopiarki, niszczarki, urządzenia wielofunkcyjne , tusze. Firma oferuję również serwis drukarek.
  4. Czasem potrzebna jest pomoc kancelarii prawnej patentowej i dobrze wiedzieć gdzie taką kancelarię znaleźć. Ja korzystałem z usług kancelarii prawno patentowej i znalazłem taką w Przemyślu i jest to kancelaria „BELLEPAT”. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu ochrony własności przemysłowej i intelektualnej.
  5. Ja mam stały kontakt z biurem w Dzierżoniowie w biurze J. Braumann. To biuro oferuję poleciła mi moja koleżanka, która też u ich prowadziła swoje rachunki Biuro oferuję super współpracę i dogodne ceny.
  6. FeboFebo75

Konferencja

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję usługi kateringowe to polecam firmę z pod Warszawy a dokładniej z Otwocka i jest to firma J.B. Catering . Firma pomoże zorganizować bankiet, event firmowy czy z organizujecie za ich pomocą obiad dla uczestników konferencji.
  7. Warto zapoznać się z oferta hurtowni KM Textile w Pułtusku. Hurtownie oferuję markową odzież urzywaną różnych marek. szeroką gamę oryginalnych i niedrogich ubrań oraz artykułów gospodarstwa domowego i innych akcesoriów.
  8. W temacie firm transportowych ważne są szkolenia. Ja i mój brat szkoliliśmy się z takich tematów jak obsługa pojazdów i urządzeń, szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców w branży transportu drogowego, kursy ADR (przewozu towarów niebezpiecznych) w firmie Danwoj z Poznania. Warto skorzystać z ich kursów i nawet dojechać.
  9. Jeżeli ktoś z was już zdecyduje się na jakis interes i będzie to w wymagało dostaw materiałów i akcesoriów higienicznych to warto skorzystać z oferty sklepu KupDoGabinetu w, którym kupimy wszystko dla salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich, weterynaryjnych, domów dps i tym podobne.
  10. Dobre biuro musi być wyposażone w dobre narzędzia potrzebne w codziennej pracy takie jak : drukarki, kserokopiarki i inne urządzenia biurowe. Ja większosć takich urządzeń kupowałem od tej firmy HiCOPY z Gdańska
  11. Sejf to też jedna z podstaw w firmie i takie zabezpieczenie trzeba mieć. My tez mamy takie zabezpieczenia w domu i w biurze w postaci sejfu z firmy Konsmetal z Warszawy. Mój teść tez ma od nich ale szafę na broń bo jest myśliwym.
  12. Kiedyś bylem na fajnym na fajnym szkoleniu połączonym z wyjazdem integracyjnym w Ustroniu i to był Zajazd na Kępie. Bardzo fajna restauracyjka z bazą noclegową. Z tego co wiem maja bardzo atrakcyjne ceny dla firm.
  13. Reklama firmy to podstawa i pierwszy klucz do sukcesu. Jakiś czas temu byliśmy na targach i zależało mi na "widoczności" dla tego zamówiłem partię koszulek z nadrukiem z firmy Zokart Nadruki z Chorzowa na Gałeczki. Koszulki wyszly super i spełniło to nasze oczekiwania na targach.
  14. Ja chyba wolę tradycyjne rozwiązania i dla tego korzystam od dłuższego czasu z oferty biura księgowego z Mokotowa . W biurze księgowym Liczydło, które mieści się na Powsińskiej można liczyć na usługi z zakresu księgową i kadrowo-płacową.
  15. A masz już swoje biuro księgowe ? Jak jesteś z Warszawy to warto zerknąć na ofertę biura księgowego Liczydło , które mieści się na Warszawskim Mokotowie. My mielismy okazję z nimi współpracować i stwierdzam, że nie ma chyba lepszego biura na Mokotowie niż Liczydlo.