ja.ania

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ja.ania

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ja za jakieś pięć lat zamierzam postawić drewniany dom. Dużo już czytałam o zaletach drewnianych domów, takich jak ciepło, ekologia no i oczywiście design :)
 2. Ja również uważam, że psycholog to żaden wstyd. Każdemu kto przeżywa wypalenie zawodowe polecam też doradcę zawodowego. Może się okazać, że nie jest za późno na zmianę branży :) Czasami tkwimy w nieodpowiednim miejscu i niepotrzebnie się męczymy.
 3. Dobrze urządzony ogród może być prawdziwym rajem dla domowników :) Przy biegającej gromadce dzieci ważne jest odpowiednie ogrodzenie, aby były bezpieczne i pod kontrolą. Ładne są ogrodzenia z kamienia http://www.gardenfactory.pl/oferta/ogrodzenia-z-kamienia/ , które stanowią nie tylko ochronę, ale nadają domowemu ogrodowi niewątpliwego uroku :) Zapewniają też prywatność, chroniąc przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów.
 4. To może być krzywdzące dla osób z chorobami skóry, ale niestety wielu ludzi ma wtedy problem z podaniem ręki na przywitanie. Moja znajoma choruje na bielactwo. Choć to tylko jasne plamy na skórze ( żadnych strupków czy łuszczenia) , to mówi, że dwukrotnie nie dostała pracy z tego powodu. Tak to niestety może wyglądać.
 5. ja.ania

  Co na stres?

  Zdecydowanie aktywność fizyczna. Organizm się odpręża i dotlenia, wydziela się hormon szczęścia i poprawia samopoczucie, choćby z poprawiającej się sylwetki. Z ciężkim stresem i przerastającymi nas problemami dobrze udać się do psychologa.
 6. Kupując zwierzaka trzeba mieć na uwadze ewentualną alergię. Mój syn jest uczulony na kurz i alergolog powiedziała, że jeśli kupię cokolwiek futerkowego, to następna alergia jest nieuchronna. Prędzej czy później się pojawi. Ale są jeszcze rybki :)