Kreatywny

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Kreatywny

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ostatnio często tak mam :) Byłem niedawno w ciągu tygodnia 2 razy (wiem, wiem, cholesterol mnie zeżre) i za każdym razem gorzej... Wakacyjny okres robi swoje.
 2. Ale z drugiej strony, żeby być świetnym informatykiem nie trzeba mieć studiów ;) Choć wiadomo - papierek zawsze się liczy...
 3. Albo, kiedy juz się rozwiniesz pomyśl o rozbudowanym barku - wiesz hot dogi, te sprawy i piwko... Ale to wiąże się z ryzykiem awantur, w końcu wielu jest ludzi, którzy po porażce rzucają wszystkim i wszystkimi :D
 4. Kolega pisał o gazecie konsolowej, więc dołączenie jakiejkolwiek płyty będzie niemożliwe, gdyż SONY za tego typu rzeczy bierze takie pieniądze, że dla 'zwykłego' człowieka będzie to inwestycja nieosiągalna.
 5. Nie ma się czemu dziwić więc, dlaczego wciąż potrzeba w Macu pracowników. Wg. mnie wciąż ich brakuje, bo to ile trzeba czekać na otrzymanie swojej porcji to zwykle tragikomedia. Ostatnio czekałem dosłownie 30 minut (!) zanim udało mi się złożyć zamówienie :/ A jeszcze kolejne 20 na otrzymanie porcji ;)
 6. Programowanie + pozycjonowanie + tworzenie stron internetowych, skryptów + jesteś gość i możesz mocno się dorobić ;) Internet daje duże możliwości, a dla wytrwałych czekają niewątpliwe zyski i rozwój...
 7. Wszystko zależy od kreatywności i wyobraźni. Wg. mnie to wciąż bardzo duże pole do popisu, nawet jeśli konkurencja istnieje. Nie ma takiej, której nie da się pokonać wg. mnie. W końcu dobry pomysł i zapał mogą zdziałać cuda ;)
 8. Zwykle kursy trwają 20-40 h, zależy jeszcze co. Nie licz, że zapłacisz kilka stówek za to... Wiedza kosztuje, w tym wypadku nawet powyżej 1000 zł, więc lepiej się zastanowić nad kupnem książek i samouctwem ;)
 9. Nie znaczy to, że zniknęły zupełnie ;) Ostatnio nawet słyszałem o procesie jakiejś grupy 'ochronnej', która ciągnęła pieniążki od pewnego państwa... Powiedzmy sobie szczerze i otwacie -chołota jest, była i będzie - nie ważne, czy stłumiona czy nie..
 10. Nie, ale forum biznesowe, to boją się pisać :D Oczywiście towarzystwo Pani jest najważniejsze, ale internet i dobry film w telewizji tak samo ;)
 11. Załóż serwis internetowy. świadczyć będziesz usługi typu pisanie artykułów, sprawozdań, recenzji i wszystkiego na zamówienie, bo rozumiem, że pisać umiesz. nie wiem tylko jak to będzie opłacalne, wszystko zależy od wyglądu serwisu :)
 12. Myślę tak samo. Że się tak wyrażę, pierdółki przyciągają ludzi, toteż to dobry interes. Co do książek - zdecydowałem, że wprowadzę je już w tym roku, z tym, że będzie to komis (najpierw ludzie przynoszą, ja wyceniam), a potem sprzedaż. Myślę, że zacznę lada dzień, asortyment mam już praktycznie zaklepany, czekam na ostatnie dostawy, wszystko napięte na ostatni guzik i myślę, że będzie ok :) Dziękuję za odpowiedzi :)
 13. Są tego typu programy na pewnej bardzo znanej telewizji, które inscenizują rozprawy sądowe. Czy to co pokazuje nam telewizja jest realistyczne i działa na podobnej zasadzie? Nie miałem okazji być w sądzie i nie wiem, w obliczu sądu, czy to co tam się dzieje jest dobrym odwzorowaniem? Mam nadzieję, że dział odpowiedni, w końcu prawo to prawo ;)
 14. Odnoszę wrażenie, że w obliczu tych wielkich supermarketów tak czy siak mam szansę się wybić, bo będę prowadził dużo szerszy asortyment, a i ceny będą na przyzwoitym poziomie (mam nadzieję ;)). Tak więc chyba zaryzykuje.
 15. Nad podręcznikami myślę cały czas i bardzo prawdopodobne, że je wprowadzę do działalności, ale na przyszły rok. Najpierw chcę spróbować z samymi artykułami papierniczymi i szkolnymi. Dzięki za mobilizację :)