inmobilia

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O inmobilia

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Oferta prywatna. Oferuje swoje usługi lub współpracę dla osób chcących inwestować w nieruchomości w Hiszpanii. Mieszkam na stałe w Hiszpanii w rejonie Costa Blanca. Możliwość utworzenia spółki. Możliwość przejmowania na własność nieruchomości od urzędów gmin całkowicie za darmo pod pewnymi warunkami wskazanymi przez urzędy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą banków hiszpańskich, które są w posiadaniu nieruchomości przejętych od dłużników i oferowanych po cenach preferencyjnych (najczęściej do wysokości zadłużenia dłużnika wobec banku), często kilkukrotnie niższej od ceny rynkowej. Ceny zaczynają się już nawet od 5 tysięcy euro. Duży zysk przy sprzedaży, wynajmie wakacyjnym w rejonie Costa Blanca (jednym z najpopularniejszych regionów turystycznych Hiszpanii). Na prywatnej stronie inmobilia.pl publikuje aktualne dostępne oferty otrzymywane z banków. Nie jestem pośrednikiem a jedynie pomagam w sprawdzeniu danej nieruchomości (robię rekonesans, przygotowuje dokumentacje fotograficzną, sprawdzam dokładnie wszystkie informacje dotyczące nieruchomości ułatwiające podjęcie decyzji) Pomagam w uzyskaniu potrzebnych dokumentów do zakupu nieruchomości, umawiam wizytę w banku w celu zakupu nieruchomości. Zapewniam wszelką pomoc by osoba zainteresowana zakupem mogła dokonać zakupu podczas jednej wizyty. Mogę zająć się remontem zakupionej nieruchomości, wynajmem, opieką, sprzedażą itp. Posiadam własne środki finansowe na ewentualną opcję współpracy. Przykładowa oferta nieruchomości na Costa Blanca: Dwupoziomowy Apartament w Alicante. 91m2, 3 sypialnie, salon, kuchnia łazienka, taras. Wymaga drobnego remontu (odnowienie) wstępny koszt remontu w okolicy 5 tys euro Cena zakupu 17 tys. euro (wysokość niespłaconego kredytu hipotecznego). Właścicielem nieruchomości jest bank. Koszty dodatkowe (podatek od zakupu, notariusz, itp) maksymalnie 15% kwoty zakupu danej nieruchomości.
  2. Szukam wspólnika do zakupu nieruchomości w atrakcyjnych miejscach na Costa Blanca w Hiszpanii. Nieruchomości nabywane od banków które zostały odebrana dłużnikom i są oferowane do wysokości zadłużenia przez co często poniżej wartości rynkowej. Możliwość zakupu nieruchomości już od kwoty 5000 euro do remontu. Duży zysk (kilkukrotny od wartości inwestycji) ze sprzedaży lub wynajmu turystycznego wyremontowanej nieruchomości . Możliwość stworzenia spółki pod tego typu biznes. Mieszkam w Hiszpanii na stałe i zajmuje się na co dzień wyszukiwaniem nieruchomości pod zakup dla osób które chcą zamieszkać w Hiszpanii.
  3. Zapraszam do zapoznania się z ofertą banków hiszpańskich, które są w posiadaniu nieruchomości przejętych od dłużników i oferowanych po cenach preferencyjnych (najczęściej do wysokości zadłużenia dłużnika wobec banku), często kilkukrotnie niższej od ceny rynkowej. Ceny zaczynają się już od 5000 euro.Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.Na prywatnej stronie: inmobilia.pl publikuje aktualne dostępne oferty otrzymywane z banków.Nie jestem pośrednikiem a jedynie pomagam w sprawdzeniu danej nieruchomości (robię rekonesans, przygotowuje dokumentacje fotograficzną, sprawdzam dokładnie wszystkie informacje dotyczące nieruchomości ułatwiające podjęcie decyzji)Mogę zająć się remontem zakupionej nieruchomości, wynajmem itp. Posiadam własne środki finansowe na ewentualną inną formę współpracy.Mieszkam w Hiszpanii. Znam rynek i mogę pomóc we wszystkim.