rob90

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O rob90

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam serdecznie, od wielu lat zajmuje się zarabianiem w internecie. Prowadząc kilka swoich projektów + kilka z ludźmi z internetu, postanowiłem rozwijać się dalej. Na chwilę obecną jest szansa na stworzenie i działanie we wspólnym projekcie. Wspólnik musi posiadać wkład finansowy do ustalenia (bez wygórowania), ja od siebie oferuję gotowy projekt strony www co również w zewnętrznej firmie kosztuje. 100% zysków przy dobrej pracy lub zwrot wkładu wspólnika jeżeli nic nie zarobimy. Oczywiście opcja druga nie ma prawa bytu :) Przykładowa wypłata jednej z osób które podjęły współpracę. PAMIĘTAJ ALBO ZYSK ALBO ZWROT KOSZTÓW, NIE PONOSISZ STRAT. - żadne programy MLM, konta bankowe, ankiety, pożyczki - zarabiamy w PLN lub $ - działamy legalnie w działającej polskiej firmie - praca polega na tworzeniu nowych prostych wpisów na stronę www - promujemy projekt, dostajesz ode mnie zadania a ja zajmuje się szerszym pozycjonowaniem - analizujemy konkurencje i staramy się być o krok dalej - żadne ankiety, konta bankowe, pożyczki itp. - projekt wypracowany przez lata odkąd zarabiam i uczyłem ludzi - możliwość wypłacenia pieniążków na umowę - początkowo przy nowej domenie praca po jej rozwinięciu zarobki od 1 do 3 tys. msc - spisujemy umowę czy to na allegro czy pisemną (kto jak woli) - dbamy o dobro projektu Proszę się kontaktować po przez email tylko poważne osoby: rozekrr@gmail.com Pozdrawiam.
  2. Witam serdecznie, od wielu lat zajmuje się zarabianiem w internecie. Prowadząc kilka swoich projektów + kilka z ludźmi z internetu, postanowiłem rozwijać się dalej. Na chwilę obecną jest szansa na stworzenie i działanie we wspólnym projekcie. Wspólnik musi posiadać wkład finansowy do ustalenia (bez wygórowania), ja od siebie oferuję gotowy projekt strony www co również w zewnętrznej firmie kosztuje. 100% zysków przy dobrej pracy lub zwrot wkładu wspólnika jeżeli nic nie zarobimy. Oczywiście opcja druga nie ma prawa bytu :) Przykładowa wypłata jednej z osób które podjęły współpracę. PAMIĘTAJ ALBO ZYSK ALBO ZWROT KOSZTÓW, NIE PONOSISZ STRAT. Proszę się kontaktować po przez prywatną wiadomość, tylko poważne osoby. Pozdrawiam.