saraxx

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O saraxx

 • Ranga
  Początkujący
 1. System powiadamiania może znacznie usprawnić pracę w restauracji :) My wprowadziliśmy i świetnie się z nim pracuje :) http://www.lrspoland.pl/poznaj-system-powiadamiania-klientow,203.html - mamy ten i baardzo polecamy ;)
 2. W każdej restauracji na pewno świetnie sprawdzi się system powiadamiania, naszej bardzo pomógł usprawnić obsługę klienta :) Nasz system mamy od http://www.lrspoland.pl/poznaj-system-powiadamiania-klientow,203.html :)
 3. Na pewno ciekawym rozwiązaniem będą także ściany dzwiękoszczelne - świetnie sprawdzą się do wyposażenia na przykład sali konferencyjnej :) W moim biurze mam takie od http://esglas.pl/oferta/sciany-dzwiekoszczelne/ i są świetne ! :) Warto zajrzeć na ich stronę :)
 4. Ja mam swój hotel i biznes kręci się świetnie. Moim zdaniem to najlepszy pomysł na biznes, ludzie zawsze będą jeździć na wakacje czy spotkania biznesowe. Oczywiście aby działać sprawnie warto wyposażyć się w odpowiednie oprogramowanie dla hoteli, ja mam takie: http://www.chart.pl/oprogramowanie-dla-hoteli/. Sprawdza się znakomicie i baardzo usprawnia działanie całego zespołu :)
 5. Fajnym sposobem mogą być aplikacje do zamawiania jedzenia - można dzięki nim pozyskać sporo klientów. _____________________________ http://www.mojegastro.pl/
 6. Fajnym sposobem na usprawnienie pracy zespołu jest centrala pbx, my mamy taką od https://focustelecom.pl/wirtualna-centrala/ i super się sprawdza, warto sprawdzić ich ofertę :)
 7. Zgadzam się, że własna gastronomia to niemałe wyzwanie, jeśli jednak poświęcimy się temu w całości na pewno się uda :) ___________________________________________ zarządzanie w gastronomi - http://gastro.pl/
 8. Myślę, że to super pomysł aby zacząć przygodę z gastronomią :) _________________________ zarządzanie w gastronomi - http://gastro.pl/zarzadzanie-personelem-portal-pracowniczy/
 9. Zdecydowanie trzeba też pomyśleć o dostawcy produktów, ja zdecydowałam się na warzywa od http://rogowski.net.pl/ - polecam, świetne produkty, np. mix warzyw :)
 10. Moim zdaniem powinnaś kupić więcej aby móc ewentualnie wymienić jeśli coś się stanie :) __________________________________ program do rezerwacji hotelowych - http://www.chart.pl/
 11. Wybór hotelowego systemu rezerwacyjnego to ważny krok w prowadzeniu swojego biznesu. Ja zdecydowałam się korzystać z takiego od http://www.intelihotel.pl/ i nie żałuję, bo praca z nim jest łatwa i przyjemna, polecam :)