Bob

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Bob

 • Ranga
  Początkujący
 1. Myślę, że nie powinno być z tym problemów. Moja znajoma wzięła dofinansowanie na trzy maszyny do szycia i teraz działa w krawiectwie.
 2. może weź coś na kontrakt?
 3. U mnie w firmie im wyższe stanowisko tym grubszy dywan leży :D
 4. Jego blog to jeden w kilku na które dość często zaglądam dość ciekawie opisuje wszystko
 5. Ewentualnie udzielanie się na grupach. To dużo daje
 6. Ja mam w firmie samochód po leasingu. Nie taki znów zły, ale na początek wiadomo trzeba ciąć koszty aby sobie wypracować jako taką sytuację finansową. Hybrydami to ja zamierzam w przyszłości jeździć.
 7. Moim zdaniem wprowadzenie ekologicznych rozwiązań w firmie to na pewno oszczędność ale też świetny materiał do budowania wizerunku. Moim zdaniem nie jest to rzecz którą można bagatelizować.
 8. Oświetlenie należy dobierac w zależności od rodzaju asortymentu jaki jest w sklepie i od tego do jakiego klienta jest on skierowany.
 9. Ja meble kupowałem w kilku sklepach i jedno muszę powiedzieć, jest ogromny problem jeśli chodzi o jakość. Co druga deska wypaczona.
 10. Różnie z tą budową bywa. Mi na przykład trochę wstrzymała pogoda budowę. Jednak nie jest tak, źle jeśli chodzi o koszty. Gorzej jak ktoś ma tak jak ja teren słabej jakości, a magazyn jest murowany. Wtedy trzeba zabezpieczyć grunt. Mi to akurat robiła firma http://aprofi.pl/ z której jestem bardzo zadowolony.
 11. Bob

  Szkolenia BHP

  Ja mam pytanie jakie są przewidziane szkolenia BHP dla pracowników firm budowlanych? Chodzi mi o firmy typu http://aprofi.pl/
 12. Myślę, że tak sam mam dachówki i są jak na razie super
 13. Podobno to niezły hit. Wiem, że interes się nieźle kręci
 14. Niestety aby być inwestorem na Ukrainie trzeba mieć ichnie obywatelstwo