Bob

Użytkownik
  • Zawartość

26
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Bob

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Bardzo wielu właścicieli restauracji nie ma zielonego pojęcia o gotowaniu. Bardzo często po prostu zatrudnia się całą ekipę i robi reklamę. Ot tyle w temacie ode mnie.
  2. Możesz spróbować się dowiedzieć najpierw jaką ma marżę, po drugie pewnie nie jedynie do Waszych restauracji dowozi. Po trzecie możesz dostać gorszą ofertę cenową od hurtowni niż stały ich odbiorca. Ot takie niuanse sobie posprawdzaj. Poza tym jako szef kuchni masz wiedzę na temat tego jak powinne wyglądać świeże produkty więc jakiś tam punkt zaczepu masz.
  3. Bob

Dofinansowanie

Kryterium w każdym projekcie może być inne. Sprawdź najpierw w Powiatowym Urzędzie Pracy i wojewódzkim jakie firmy startują do przetargów.
  4. Zobacz co Ci najlepiej pójdzie i tym się rozkręcaj, ale na początek nie inwestuj nie wiadomo ile w zakup towaru. Po drugie stań sobie z boku na targowisku i obserwuj najpierw co najlepiej idzie innym i wyjdź już z potencjalnymi pewniakami.
  5. Najlepiej moim zdaniem po znajomych popytać, zawsze ktoś się wypowie i doradzi.
  6. Chyba najlepiej wynając specjalistów od tego. Sam nie ogarniesz całości choćbyś chciał i na głowie stawał.
  7. Jak się praktycznie codziennie wykorzystuje koparkę to leasing bardziej się opłaca. Natomiast wynajem wtedy kiedy trzeba wykonać coś raz na jakiś czas na przykład przewiert. Jeszcze zawsze można zlecić innej firmie. Ostatnio do wzmacniania wykopów pod halę zlecaliśmy prace firmie Aprofi.
  8. Myślę, że nie powinno być z tym problemów. Moja znajoma wzięła dofinansowanie na trzy maszyny do szycia i teraz działa w krawiectwie.
  9. U mnie w firmie im wyższe stanowisko tym grubszy dywan leży :D
  10. Jego blog to jeden w kilku na które dość często zaglądam dość ciekawie opisuje wszystko
  11. Ewentualnie udzielanie się na grupach. To dużo daje
  12. Ja mam w firmie samochód po leasingu. Nie taki znów zły, ale na początek wiadomo trzeba ciąć koszty aby sobie wypracować jako taką sytuację finansową. Hybrydami to ja zamierzam w przyszłości jeździć.
  13. Moim zdaniem wprowadzenie ekologicznych rozwiązań w firmie to na pewno oszczędność ale też świetny materiał do budowania wizerunku. Moim zdaniem nie jest to rzecz którą można bagatelizować.
  14. Oświetlenie należy dobierac w zależności od rodzaju asortymentu jaki jest w sklepie i od tego do jakiego klienta jest on skierowany.