arnold44

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O arnold44

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. Ciekawa akcja tylko nie rozumiem czym może te serwis zatrzymać uzytkowników?
 2. Cięko to przkuć na Polską żeczywistość, pomysły w realizacje. Wiadomo są wyjątki od regóły.
 3. Jest tak ciekawy i użyteczny że nie warto o nim napisać?
 4. Zgadzam się z przedmówcą. Zdolni i wzięci graficy samą szatę graficzną robią za 1 000 PLN. Póżniej koszt podpięcia grafiki pod CMS, zależy od dodatkowych funkcji ale standardowo powinno się zamknąć od 3 000 do 5 000 PLN.
 5. Kto teraz wykiwał miliony akcjonariuszy, straty jakieś 19 %.
 6. Coś w tym jest, ja np. jak wychodzę z mieszkania i w rodze do firmy spotykam same kobiety to znak że będzie lub jest jakać lipa. Odwrotnie jak spotykam facetów po drodze to znaczy że wszystkie sprawy załatwie pozytywnie. Może i śmieszne ale u mnie się sprawdza.
 7. :) robi sie to coraz trudniejsze po ostatnich zmianach algorytmu
 8. kokoeurospoko.pl - oferowali na allegro 960 zł. i nie poszła bo dla sprzedającego było za mało. Tak więc proponuję ustawić cenę minimalna i wystawić an allegro, i wtedy się zobaczy ile jest warta.
 9. arnold44

  Walentynki

  Strona ciekawa i pomysł fajny - tylko ja nie wysyłam pocztówek - przypomina mi się pomysł z kartkami z drewna który przegrał prezentację o udziały(nie pamiętam nazwy programu ale to leci obecnie na 4) - były tam ciekawe spostrzeżenia ludzi biznesu.
 10. Takich stron są setki, informacja się nie przebije, wczasy już szybciej ale nawet jak osiągniesz wysokie pozycje to jak na tym zarobisz - reklama google - nie wiem czy pokryje koszty pozycjonowania. Słabo to widzę.
 11. za mało konkretów :) - ja mam dużo pomysłów ale nie mam czasu ich wdrożyć w życie - zaczynam od najmniej pracochłonych i najmniej obciążających budżet, wiem jedno że np. jeden biznes się sprawdzi np. w Wielkopolsce i ten sam na Podlasiu będzie klapą i odwrotnie.
 12. Nie wiem jak wyglądają testy, ale zapewne rozmowa z kandydatem dużo o nim samym nam pokaże. Nie znam branży ale zazwyczaj przeprowadza taką rozmowę kierownik danego działu osoba znająca temat, później sam pracodawca - zawsze można wymienić swoje spostrzeżenia. O kandydacie dużo świadczy uścisk dłoni, ubiór, i sam przebieg rozmowy, z czasem nabiera się wprawy podczas rekrutacji.
 13. Kino samochodowe już w Wa-wie nie jednio zbankrutowało - zły przykład - szukaj dalej, już jak masz plac to lepiej z niego zrobić parking strzeżony i masz z bani zabawa w kino - he i zyski zapewne większe. Proponuje jakąś budkę z hodogami czy zapiekankami - właśnie mój szwagier coś takiego rozkręca w Kędzieżynie.
 14. Z pomysłami trzeba uważać nie można ich zdradzać nawet swoim przyjaciołom biznes to biznes tutaj nie ma sentymentów, jeżeli ktoś oglądał film The social network to wie o co chodzi - a że wspólnik ciebie wydziedziczy z dochodowego interesu i jak ma kasę to pewne jak w banku - tak jest na świecie.
 15. arnold44

  Pocztówkowo.pl

  No i da się zrobić ciekawy biznes i chyba nie wymaga za wiele pracy jak do tej pory 155 wysłanych kartek no i widzę że pozycjonowanie strony też idzie pełną parą - tak trzymać fajny pomysł i oryginalny w dodatku. :rolleyes: