Maritta

Użytkownik
  • Zawartość

27
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Maritta

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Meble ogrodowe widziałam fajne w Castoramie.
  2. Polecić mgiełkę Radical z Rossmanna. Ostatnio wszystkie koleżanki mi ja zachwalają...
  3. Lekarka mi kiedyś mówiła, że wszytskie te suplementy to pic na wodę. I nakazała jeśc dużo galaretek, szczególnie mięsnych. Bleeee
  4. Gdy jest mało czasu na szukanie upominku, to warto poszperać na Prezentokracja.pl To prawdziwa skarbnica wiedzy o podarunkach. Wybierz prezent dla taty: oryginalny, wyjątkowy, nietypowy, albo nawet ekstremalny. Niech poleci szybowcem, weźmie udział w wyprawie off-road, poczuje rajdowe emocje w Subaru na torze, albo zrelaksuje się w trakcie masażu. Na pewno uda się coś znaleźć.
  5. Rocznica to wspólne chwile we dwoje, więc ja bym szukała jakiś pomysł na prezent dla pary. Warto gdzieś pojechać, pójść w ciekawe miejsce, wybrać się do nowej restauracji, skoczyć do teatru, albo po prostu zrobić coś niezwykłego, np. kupić bon na lot balonem :) Zobacz, jakie ciekawe pomysły na prezenty dla dwojga ma Prezentokracja.pl Czuję, że to będzie wyjątkowa rocznica! :)
  6. I ja się witam, helllołłł :)
  7. Ja potrafię dostrzec urok polskiego morza nawet w zimie. ... :) Zalezy kto , czego oczekuje :)
  8. Bo trzeba wiedzieć, co paniom kupić :) Pomysł na prezent dla niej najłatwiej znaleźć na Prezentokracja.pl Bony podarunkowe, vouchery weekendowe, bony na zabiegi SPA i wiele innych. Elegancko i z pomysłem. Ukochana na pewno doceni Twoją kreatywność :)
  9. Przy dzisiejszej silnej konkurencji nie odważyłabym się z takim biznesem...
  10. Serio myślisz, że większość woli hotele sieciowe? Ja uciekam od takich. Zdecydowanie bardziej prefereuję kameralne małe hotele rodzinne. Ostatnio byłam w Krynicy w takim hotelu. Super właściciele, świetne jedzenie, oryginalny wystrój wnętrz, a nie wszytsko na jedno kopyto, jak ma to miejsce w przypadku sieciówek.
  11. Maritta

Projekt domu

Powiem Ci, że piękny projekt sobie wybrałeś. Dom już stoi? Możesz pokazać efekty?
  12. a masz jakąś stronę?
  13. Wyjątkowy prezent dla żony możesz poszukać na https://prezentokracja.pl/ Często to właśnie tu szukam pomysłu na prezent urodzinowy. Voucher na masaż, bon na lot w tunelu aerodynamicznym, romantyczna kolacja dla dwojga lub weekend w winnicy. Są też prezenty na maila, wystarczy wybrać evoucher i dostaniesz po chwili prezent last minute na swoją skrzynkę.
  14. Widocznie Twój były szef wolał pracowników na lekkim rauszu niż w dobrej kondycji fizycznej... ;)
  15. Chyba trudno dziś znaleźć faceta, który _nie jeździ_ autem ;)