andnowy

Użytkownik
 • Zawartość

  251
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O andnowy

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cóż, jest to jedna z kolejnych form zabezpieczenia. Fakty są takie, że banki czy szerzej instytucje finansowe chcą się zabezpieczyć przed tymi wszystkimi ryzykami związanymi z tym, że np dłużnik straci pracę, straci źródło finansowania i przestanie regulować swoje zobowiązania. Najczęściej przyczyną są np właśnie zwolnienia grupowe i inne tego typu sytuacje, w których dana firma traci wypłacalność. NIe jest to ekstremalnie droga polisa - to jakie są koszta z tym związane, można sprawdzić np tutaj pod linkiem: https://superpolisa.pl
 2. Kwestią otwartą pozostaje w związku z tym znalezienie jakiegoś fachowca, który zrobi to zgodnie ze sztuką. W Warszawie nie powinno być z tym większych trudności, bo nawet jak się patrzy na te wszystkie ogłoszenia - to jest z czego wybierać. Dobrym pomysłem jest jeszcze wysłanie zapytania do co najmniej kilku fachowców, aby skonfrontować oferty. Proponuje sprawdzić jeszcze tutaj: http://parkiety-warszawa.com/uslugi-parkieciarza/cyklinowanie-warszawa/
 3. Czy w Warszawie można dostać jakąś pomoc na start firmy? Urząd Pracy czy coś?
 4. W wielu sytuacjach może taki wniosek oddalić kiedy zadłużenie zostało spowodowane przez nasze niedbalstwo kiedy braliśmy kredyty majac świadomość ze tego nie spłacimy kiedy długi wynoszą z powodu należnych odszkodowań jak równiez nie da się usunąć długow alimentacyjnych Polecam zajrzeć sobie na stronę: http://upadlosc-konsumencka.biz.pl/proces/ Opisane są tutaj zobowiazania które nie podlegają umorzeniu. Opisane również jest w jaki sposób następuje ogłoszenie upadłości konsumenckiej.
 5. Przyzwoita cena, to raczej względne pojęcie. Dla jednych przyzwoita cena to 150 zł,a dla innych przyzwoita cena to 300 zł za oponę. Zależy jeszcze jakim autem jeździsz na co dzień, jakie masz preferencje jeżeli chodzi o same opony: czy mają być szerokie, wąskie a może jeszcze jakieś inne? A może jakieś opony od Dębica - od wielu lat są przecież na topie, stosunek ceny do jakości jest też na bardzo dobrym poziomie. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: http://fungusgs-spot.info/opony-i-felgi/nie-ryzykuj-kup-opony-zimowe-debica/
 6. No właśnie, czy złomowanie uszkodzonego auta, można wrzucić w koszta prowadzonej działalności gospodarczej?
 7. Jak w temacie -posiadam auto w leasingu. Jeżdżę nim w okolicach 40 do 50 tys km rocznie. I teraz pojawia się pytanie o możliwość zakupu opon - pytanie: jakich oraz czy będę mógł odliczyć cały VAT od ich zakupu?
 8. Czy ktoś może używa oprogramowania - WAPRO ERP? Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze? Jakie korzyści przynosi jego wdrożenie?
 9. Zastanawiam się nad możliwością położenia parkietu jesionowego w biurze. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? W sensie, szukam parkieciarza - z Warszawy lub okolic, który zrobi to zgodnie ze sztuką.
 10. Szukam jakiegoś efektywnego i niedrogiego w użytkowaniu rachunku bankowego. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?
 11. Żyjemy w takim klimacie, że termomodernizacja, w celu oszczędzania energii cieplnej wydaje się być koniecznością. Wszystko fajnie, tylko w jaki sposób weryfikwać istnienie ewentualnych mostków termicznych? Oraz co zrobić po ich wykryciu?
 12. Polecam zastanowić się przede wszystkim nad miejscem ,w którym chcecie zorganizować taką imprezę integracyjną. Może być to ośrodek wczasowy, basen, czy też centrum sportowe, w którym będzie można skorzystać z licznych atrakcji, np. kortów tenisowych. Warunki hotelowe muszą spełniać wymagania w zakresie komfortu. Poza tym trzeba postawić na dobry dojazd. Atrakcje jakie zaplanujecie na imprezie powinny być ciekawe, jak również sprzyjające integracji. Polecam na przykład rafting: https://www.m-canoe.pl/blog/posty/weekendowe-wypady-na-rafting-sposob-na-udana-integracje-firmowa Firma M Canoe zajmuje sie organizacją takich weekendowych wyjazdów.
 13. Polecam również przejrzeć w tym zakresie ofertę tego sklepu internetowego: https://kreispolska.pl/310-krzesla-konferencyjne Znajduje się tam bardzo szeroki wybór przeróżnych krzeseł. Ceny są konkurencyjne tak więc niewielkim kosztem można zakupić coś bardzo dobrej jakości. Myślę, że w sali konferencyjnej bardzo dobrze powinny się spisywać krzesła tego typu: https://kreispolska.pl/biurowe/1790-krzeslo-konferencyjne-iso.html Krzesło to ma ponad 2 lata gwarancji jest wykonane porządnie i z zastosowaniem wysokiej jakości tkaniny na siedzisku jak również jest zgodne z iso
 14. Zdrowa dieta Odpowiednia ilość aktywności fizycznej I suplementacja witaminy C - Witamina C nie tylko zwiększa odporność organizmu, ułatwia przyswajanie żelaza w przewodzie pokarmowym, chroni organizm przed działaniem wolnych rodników, odgrywa rolę w profilaktyce choroby niedokrwiennej serca i chorób nowotworowych, jest niezbędna w wytwarzaniu kolagenu Jeśli jednak choroba sie przekształci w poważniejszą i domowe sposoby nie pomagają, to czasami trzeba wprowadzić odpowiedni lek. Polecany przez lekarzy jest Augmentin https://ktomalek.pl/augmentin-ulotka-cena-zastosowanie-apteka-tabletki-powlekane-0-875g-0-125g-14-tabl-2-blist-po-7-szt/ub-5980402
 15. Czy ktoś przerabiał może tematykę reklamy w mediach społecznościowych? Jakie portale mają największy potencjał oraz dobry stosunek ceny do efektów końcowych?