andnowy

Użytkownik
 • Zawartość

  180
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O andnowy

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zależy kto ma jakie potrzeby ile jeździ i gdzie jeździ. Opony wielosezonowe pod względem jakościowym są coraz lepsze, są coraz bardziej dopracowywane. Oznacza to, że przy względnie łagodnych zimach powinny one sobie spokojnie poradzić w naszych warunkach - zwłaszcza, gdy jeździ się na nich po miastach w których raczej nadmiarowy śnieg jest szybko i sprawnie usuwany z dróg. Odsyłam do poradnika: http://rajdpaluk.com/uncategorized/wybor-opon-do-samochodu-osobowego/ o tym jak dobrać opony do samochodu osobowego.
 2. Idź tam gdzie mają tanio. Zobacz, skoro przekazujesz jakiemuś bankowi depozyty, i ten bank może owe depozyty wykorzystać np do tego aby pomnożyć kapitał, to czy powinien pobierać jeszcze dodatkowe opłaty, za fakt prowadzenia rachunku bankowego? Nie wydaje mi się. Dlatego moim zdaniem, w pierwszej kolejności powinny być analizowane te oferty na konta bankowe, które są darmowe. W sieci jest sporo rankingów, ten tutaj jest w miarę regularnie aktualizowany: http://www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php Myślę, że będzie pomocny w podjęciu decyzji.
 3. Nie jestem zwolennikiem opon typu zimówki. Pod względem jakości pozostawiają wiele do życzenia. Zwłaszcza jeżeli chodzi o indeks prędkości, nośności. No jest to pewne ryzyko. Fakt są w sprzedaży, ale moim zdaniem lepszą opcja j est już budżetowa opona byleby nowa niż nalewka, która przecież zwykle pochodzi z recyklingu. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: http://rajdpaluk.com/uncategorized/wybor-opon-do-samochodu-osobowego/ Ciekawy tekst o tym, na co należy patrzeć przy wyborze opon samochodowych.
 4. Na placu przed firmą mamy kilka drzew, które przeszkadzają w budowie parkingu. Czy możemy je wyciąć jeśli jest to teren firmowy? I kogo do wycinki polecicie?
 5. Wszystko zależy od tego do jakiego stanowiska ich potrzebujesz. Bo różne stanowiska to różne wymagania względem obuwia roboczego. Polecam zajrzeć sobie do oferty firmy Ferpol: https://www.ferpol.pl/buty-robocze-2503603 Powinni Ci doradzić jakie właściwości powinno mieć obuwie robocze. Konieczność stosowania butów roboczych w miejscach, w których występuje zagrożenie narażające zdrowie i prywatną odzież pracownika, wynika z kodeksu BHP. Za zapewnienie obuwia roboczego odpowiada pracodawca. Zwróć uwagę na klase ochrony butów oraz na ich jakość wykonania.
 6. Coraz więcej ludzi decyduje się na zamówienie mebli na wymiar do kuchni, co mnie osobiście wcale nie dziwi meble takie można dopasować idealnie pod wymiar kuchni, szczególnie duże znaczenie ma to jeśli kuchnia jest niewymiarowa, dzięki temu można optycznie zmienić proporcje pomieszczenia możemy wybrać sobie samodzielnie rodzaj frontów, ich kolor, materiał z jakiego są wykonane kuchnia taka daje wprost niesamowite możliwości aranżacyjne, nie jest to kuchnia gotowa z katalogu, ale możemy zaaranżować ją dokładnie tak jak chcemy Ze swojej strony mogę polecić dobrego i renomowanego polskiego producenta frontów meblowych: http://fronty-skandynawskie.pl Firma w ofercie ma fronty każdego rodzaju nowoczesne fornirowane skandynawskie oraz tradycyjne angielskie
 7. Nadal jest to przydatne w reklamowaniu lokalnego interesu. Sam ostatnio trzymam w jednym miejscu ulotki najlepszych knajpek w mieście oraz zamawiam z nich jedzenie jak tylko mam ochotę na coś gotowego i nie mam ochoty na gotowanie ( zwykle robię sobie taki luźny piatek). No ale wracając do tematu, to polecam zdecydowanie to miejsce: https://www.openprint.pl Drukarnia sprawdzona przeze mnie wielokrotnie. Dobre ceny na wydruki Profesjonalna obsługa I wprost błyskawiczna realizacja zlecenia.
 8. Z tego co wiem to około 30 zł ale musiałbyś jeszcze dopytać się prawnika.... Syndyk nie może zarobić mniej niż jedną czwartą przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw oraz więcej niż jego dwukrotność. W wyjątkowych sytuacjach, kiedy postępowanie jest skomplikowane lub syndyk ma do czynienia z wieloma wierzycielami, sad może podnieść jego wynagrodzenie. Zerknij sobie na stronę https://konsumenckaupadlosc.blogspot.com/2018/10/jakie-warunki-nalezy-spenic-aby-moc.html Na stronie są opisane warunki jakie trzeba spelnić aby ogłosić upadłość.
 9. To czy warto czy nie warto inwestować powinno wynikać bezpośrednio z obliczeń projektanta instalacji elektrycznej, który przewiduje jakie będzie zapotrzebowanie na energię elektryczną. Na tej podstawie dobiera się te wszystkie elementy przyszłej infrastruktury. Dlatego też szynoprzewody wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zużycia dużych energii, niezbędnych do zasilania rozległych instalacji, urządzeń itd. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://www.egsystem.pl/szynoprzewody.php
 10. Potrzebuję wybrać jakiś system do etykietowania (drukowania kodów kreskowych, samoprzylepnych) oraz czytnik kodów, który szybko i sprawnie będzie w stanie odczytać. Najlepiej, gdyby to był jakiś prawny i niezawodny system. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
 11. Potrzebuję jakiegoś przykładowego projektu, schematu wykorzystującego szynoprzewody - chodzi o instalacje wewnętrzną. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Czy ktoś może dysponuje tego rodzaju schematami wdrożeniowymi?
 12. Przepracowałem kilka miesięcy w ubiegłym roku w Holandii. Podobno można ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć na co należy zwracać uwagę?
 13. Gdzie mają obecnie najkorzystniejsze oferty na zakłady bukmacherskie? Zwykle obstawiam piłkę nożną, robiłem to do tej pory głównie w STS - ale są przecież inne zakłady bukmacherskie w których kursy mogą być lepsze... Jak to u was wygląda?
 14. Czy ktoś może ogłaszał upadłość? Czy możecie wyjaśnić na czym to polega i jak wygląda?