Dariuszek.dymek78

Użytkownik
  • Zawartość

18
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Dariuszek.dymek78

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja osobiście korzystam z usług biura rachunkowego w Gostyniu u Pani Elżbiety i Darii Muszyńskich. Biuro działa od 1998 roku i oferuję kompleksowe usługi z zakresu pełnej księgowości na najwyższym poziomie. Warto zapoznać się z ich ofertą na stornie i śmiało umawiać się na spotkanie.
  2. Ja mogę polecić bardzo dobrą kancelarię ale w Lubinie w woj dolnośląskim Pana Grzegorza Buby . Kancelaria oferuję pomoc z wielu dziedzin prawa ( prawa cywilnego, prawa karnego , prawa pracy, prawa rodzinnego, opiekuńczego i prawa spadkowego).
  3. Zależy dla jakiego dziecka :) mój syn ma niedługo 18 i postanowiliśmy dać mu na prezent kase na kurs prawa jazdy. Rozeznaliśmy się nawet w ośrodkach na naszym terenie i chyba doradzimy mu żeby wybrał www.alien.szczecin.pl, który ma najlepsze recenzję.
  4. Warto skupić się tez na materialach reklamowych, banerach, plakatach, ulotkach wykonane nowymi metodami. My często zamawiamy takie rzeczy z drukarni Anex we Wrocławiu. Drukarnia zawsze nas czymś zaskoczy i jakoś dla stałych klientów mamy zniżkę.
  5. Jak restauracja to trzeba pomyśleć o wyposażeniu. Warto wejść na stronę firmy Revinex z Warszawy z Małcużyńskiego 9/42. Firma Revinex zajmuje się kompleksowym wyposażeniem w sprzęt gastronomiczny restauracji, barów i innych lokali gastronomicznych. Firma zajmuje się sprzedażą urządzeni gastronomiczne , chłodnictwo, lady, zastawy stołowe oraz meble technologiczne.
  6. każdym biurze powinien być sejf, szafa pancerna na dokumenty i tym podobne zabezpieczenia. Ja taki sejf i szafę zamawiałam z firmy SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ BANKOWYCH z Katowic. Firma mieści się na ulicy Załęckiej 35 i prowadzi stronę internetową a oraz sklep więc śmiało można się zapoznać z ich oferta.
  7. Reklama to bardzo ważna sprawa juz na samym początku zakładania firmy a możliwości jest dużo ale zależy to tez od funduszy jakie są przekazane. W firmie www.fundacjafortis.pl możemy uzyskać szeroki wachlarz usług reklamowych od a do z. W firmie fundacjafortis możemy skorzystać z oferty reklamowej takiej jak : reklama telewizyjna i radiowa (telewizja TVS, realizacja krótkich filmów autoreklamowych do umieszczenia np. na stronie internetowej, w naszym studio (green screen), poligrafia: wizytówki, karty biznesowe, teczki ofertowe, ulotki, foldery, papier firmowy, druk wielkoformatowy: plakaty, folie, banery, papiery, mesh, canvas, rollup’y, kalendarze: listkowe, ścienne z nadrukiem firmowym, książkowe z znakowaniem termicznym lub tampodruk, tampodruk na gadżetach, tworzenie grafik i projektów, button badge: przypinki-znaczki okazyjne okrągłe, grawer w metalach, grawerowanie i wycinanie laserowe: drewno, szkło, pleksi, skóra, korek, papier, karton, marmur, guma, silikon, porcelana i inne, etykiety i naklejki: naklejki 3D, magnesy, etykiety, haft.
  8. Ja korzystam z usług biura rachunkowego www.podatki-rodak.com z Katowic i jestem bardzo zadowolony z ich usług bo robią to naprawdę dobrze. W swojej ofercie maja też też opcję wirtualnego biura oraz oferują usługi z zakresu prowadzenia audytu zewnętrznego., prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzanie sprawozdań do Gus sporządzanie na życzenie klienta miesięcznych deklaracji podatkowych dla potrzeb rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS, oraz ich elektroniczna transmisja.
  9. Polecam zajrzeć na stronę tego ośrodka wypoczynkowego Słowianka w Darłówka. Miałem okazje tak być z rodzina i bardzo nam sie podobało. Ośrodek jest niedaleko plaży wiec nie musieliśmy długo chodzić i dzieci nie były zniecierpliwione. Na terenie ośrodka jest bardzo ładna fontanna, miejsce do zabaw dla dzieci, organizowane są pikniki, grille, jest miejsce do gry w siatkówkę plażową.
  10. Jeżeli jesteś z okolic Szczecina to możesz skorzystać z usług kancelarii Notariusza Pana Kamila Wilgockiego , która mieści się na Edmunda Bałuki 21/1. Na stornie internetowej można sprawdzić dokładniej ich zakres obowiązków. Można do nich zadzwonić i szybko umówić się na spotkanie
  11. Moja znajoma wynajmuję jeden z moich punktów pod gabinet stomatologiczny i z tego co wiem często zamawia narzędzia, akcesoria, sprzęt do dezynsekcji z tego sklpeu https://kupdogabinetu.pl/stomatologia. Ja przy okazji dołączam się pod zamówienie i zamawiam super chustki do dezynfekcji https://kupdogabinetu.pl/pl/p/Incidin-OxyWipe-S%2C-chusteczki-o-dzialaniu-sporobojczym%2C-100-szt.-/273 - trudno je dostać ale są bardzo dobre.
  12. Moim zdaniem to facet ma lepiej.... włoży garnitur lub spodnie koszule i jest gotowy...moja żona to co dzień nie dość ze zajmuję łazienkę na dwie godziny i kręci sobie włosy to potem przez godzinę wybiera ubranie. Dobrze, że ma dużo tych ciuchów to nie chodzi ciągle do sklepów...ale ubiera się do biura ładnie :)
  13. Grunt do dobry pośrednik, który odpowiednio zajmie się tym tematem. Ja sprzedawałem swoje mieszkanie i wynająłem do tego agencję nieruchomości http://legra.biz/ i finalizowałem już po miesiącu za bardzooo dobra cenę. Jak ktoś szuka dobrego biura nieruchomości to oni zajmą się tym odpowiednio.
  14. Jeżeli fajny hotel całoroczny to tylko w Kołobrzegu http://www.ms-probiznes.pl . Byłem tam jakis czas temu z żoną i dzieciakami i bardzo nam się podobało. W hotelu jest strefa spa i fitness, po spacerach nad morzem można zrelaksować się w jacuzzi na basenie lub odpocząć w saunie. Nasze dzieci jak nie chciały iść na spacer nad morze to spędzały na kulkach.
  15. Kiedy zaczynamy prowadzić swój własny biznes trzeba pomyśleć o dobrym biurze rachunkowym . Ja miałem okazję korzystać z usług biura rachunkowego Liczydło z Warszawskiego Mokotowa. Biuro znajduję się przy ulicy Powsińskiej 106 :)