Dariuszek.dymek78

Użytkownik
  • Zawartość

21
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Dariuszek.dymek78

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Faktycznie jest to ciekawy pomysł na biznes. Potrzebne jest oczywiście wyposażenie – tu macie 100% racji. Warto również od razu zabrać się za szukanie dobrych dostawców materiałów i sprawdzonych ale konkurencyjnych cenowo okuć meblowych potrzebnych do wykonania mebli. Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Marcopol. Mają bardzo szeroką ofertę dla stolarzy, także specjalistycznych produktów. Ja od nich kupuje między innymi trzpienie, mimośrody zawiasy i prowadnice. Sprawdzona jakość i konkurencyjne ceny. Do tego plusem jest szybka dostawa przez sklep www. Na ich stronie jest pełna oferta.
  2. Polecam zapoznać się z ofertą firmy www.lanstudio.pl, która oferuję kompleksową obsługę firm nie tylko w systemy Comarch, jak i inne usługi i sprzęt taki jak np : kasy fiskalne lub monitoring pojazdów.
  3. Znam ten punkt Em-Ka Auto w miejscowosci Gałków Duży w Łódzkim i również tam jechaliśmy z naprawą w naszym aucie. Warsztat jest jednym z niewielu w tym rejonie, który zajmuję się tego typu naprawami regeneracją.
  4. Ja osobiście korzystam z usług biura rachunkowego w Gostyniu u Pani Elżbiety i Darii Muszyńskich. Biuro działa od 1998 roku i oferuję kompleksowe usługi z zakresu pełnej księgowości na najwyższym poziomie. Warto zapoznać się z ich ofertą na stornie i śmiało umawiać się na spotkanie.
  5. Ja mogę polecić bardzo dobrą kancelarię ale w Lubinie w woj dolnośląskim Pana Grzegorza Buby . Kancelaria oferuję pomoc z wielu dziedzin prawa ( prawa cywilnego, prawa karnego , prawa pracy, prawa rodzinnego, opiekuńczego i prawa spadkowego).
  6. Zależy dla jakiego dziecka :) mój syn ma niedługo 18 i postanowiliśmy dać mu na prezent kase na kurs prawa jazdy. Rozeznaliśmy się nawet w ośrodkach na naszym terenie i chyba doradzimy mu żeby wybrał www.alien.szczecin.pl, który ma najlepsze recenzję.
  7. Warto skupić się tez na materialach reklamowych, banerach, plakatach, ulotkach wykonane nowymi metodami. My często zamawiamy takie rzeczy z drukarni Anex we Wrocławiu. Drukarnia zawsze nas czymś zaskoczy i jakoś dla stałych klientów mamy zniżkę.
  8. Jak restauracja to trzeba pomyśleć o wyposażeniu. Warto wejść na stronę firmy Revinex z Warszawy z Małcużyńskiego 9/42. Firma Revinex zajmuje się kompleksowym wyposażeniem w sprzęt gastronomiczny restauracji, barów i innych lokali gastronomicznych. Firma zajmuje się sprzedażą urządzeni gastronomiczne , chłodnictwo, lady, zastawy stołowe oraz meble technologiczne.
  9. każdym biurze powinien być sejf, szafa pancerna na dokumenty i tym podobne zabezpieczenia. Ja taki sejf i szafę zamawiałam z firmy SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ BANKOWYCH z Katowic. Firma mieści się na ulicy Załęckiej 35 i prowadzi stronę internetową a oraz sklep więc śmiało można się zapoznać z ich oferta.
  10. Reklama to bardzo ważna sprawa juz na samym początku zakładania firmy a możliwości jest dużo ale zależy to tez od funduszy jakie są przekazane. W firmie www.fundacjafortis.pl możemy uzyskać szeroki wachlarz usług reklamowych od a do z. W firmie fundacjafortis możemy skorzystać z oferty reklamowej takiej jak : reklama telewizyjna i radiowa (telewizja TVS, realizacja krótkich filmów autoreklamowych do umieszczenia np. na stronie internetowej, w naszym studio (green screen), poligrafia: wizytówki, karty biznesowe, teczki ofertowe, ulotki, foldery, papier firmowy, druk wielkoformatowy: plakaty, folie, banery, papiery, mesh, canvas, rollup’y, kalendarze: listkowe, ścienne z nadrukiem firmowym, książkowe z znakowaniem termicznym lub tampodruk, tampodruk na gadżetach, tworzenie grafik i projektów, button badge: przypinki-znaczki okazyjne okrągłe, grawer w metalach, grawerowanie i wycinanie laserowe: drewno, szkło, pleksi, skóra, korek, papier, karton, marmur, guma, silikon, porcelana i inne, etykiety i naklejki: naklejki 3D, magnesy, etykiety, haft.
  11. Ja korzystam z usług biura rachunkowego www.podatki-rodak.com z Katowic i jestem bardzo zadowolony z ich usług bo robią to naprawdę dobrze. W swojej ofercie maja też też opcję wirtualnego biura oraz oferują usługi z zakresu prowadzenia audytu zewnętrznego., prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzanie sprawozdań do Gus sporządzanie na życzenie klienta miesięcznych deklaracji podatkowych dla potrzeb rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS, oraz ich elektroniczna transmisja.
  12. Polecam zajrzeć na stronę tego ośrodka wypoczynkowego Słowianka w Darłówka. Miałem okazje tak być z rodzina i bardzo nam sie podobało. Ośrodek jest niedaleko plaży wiec nie musieliśmy długo chodzić i dzieci nie były zniecierpliwione. Na terenie ośrodka jest bardzo ładna fontanna, miejsce do zabaw dla dzieci, organizowane są pikniki, grille, jest miejsce do gry w siatkówkę plażową.
  13. Jeżeli jesteś z okolic Szczecina to możesz skorzystać z usług kancelarii Notariusza Pana Kamila Wilgockiego , która mieści się na Edmunda Bałuki 21/1. Na stornie internetowej można sprawdzić dokładniej ich zakres obowiązków. Można do nich zadzwonić i szybko umówić się na spotkanie
  14. Moja znajoma wynajmuję jeden z moich punktów pod gabinet stomatologiczny i z tego co wiem często zamawia narzędzia, akcesoria, sprzęt do dezynsekcji z tego sklpeu https://kupdogabinetu.pl/stomatologia. Ja przy okazji dołączam się pod zamówienie i zamawiam super chustki do dezynfekcji https://kupdogabinetu.pl/pl/p/Incidin-OxyWipe-S%2C-chusteczki-o-dzialaniu-sporobojczym%2C-100-szt.-/273 - trudno je dostać ale są bardzo dobre.
  15. Moim zdaniem to facet ma lepiej.... włoży garnitur lub spodnie koszule i jest gotowy...moja żona to co dzień nie dość ze zajmuję łazienkę na dwie godziny i kręci sobie włosy to potem przez godzinę wybiera ubranie. Dobrze, że ma dużo tych ciuchów to nie chodzi ciągle do sklepów...ale ubiera się do biura ładnie :)