anka24

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O anka24

• Ranga
    Początkujący
  1. Zawsze możesz jeszcze dodać we wpisie do ew.g tylko nie zapomnij o innych urzędach, również skrócona wersję i wtedy bez problemu używasz tylko "xyz" i na fakturach i innych dokumentach ( troche bieganiny ale później będzie wygodniej) ;)
  2. Powtórzę się ale również uważam że pozycjonowanie, tzw marketing szeptany, mailing itd. Wydaje mi się, że to najskuteczniejsze sposoby na nie drogą reklamę . A jeśli twój czas jest bardzo cenny to radzę zlecić to profesjonalistom. Samodzielne pozycjonowanie niestety nie zawsze przynosi pożądane efekty.
  3. W pełni zgadzam się z przedmówcami. Największy zasięg ma reklama internetowa więc jeśli chcesz dotrzeć do jak największej liczby klientów założenie www i pozycjonowanie jej to konieczność. Radzę to zlecić profesjonalistom i efekty murowane a koszty wcale nie takie wysokie. :)
  4. Zdecydowanie najwyższy czas na zniknięcie wyskakujących okienek z reklamą. Bardziej skuteczne a zarazem dużo tańsze są inne techniki reklamy internetowej jak np pozycjonowanie. Radzę skupić się właśnie na tym sposobie ponieważ co bardziej wtajemniczeni mogą sobie ją sami zastosować a nieznającym się na tego typu zabiegach polecam zlecenie ich profesjonalistom. ;)
  5. Gratis ale taki który będzie się kojarzył ze sklepem, np jakaś smycz z logo firmy, czy brelok. Jednak radzę się skupić na internetowej reklamie, to ona przynosi obecnie najlepsze efekty
  6. Rzeczywiście coaching to chyba najbardziej profesjonalne wsparcie świeżo upieczonych przedsiębiorców (tak zwany kubeł zimnej wody gdy się zapędzimy w nieprzemyślanych inwestycjach każdemu jest potrzebny). Ja również korzystałam z tego typu wsparcia w http://www.leadership-center.pl/oferta/coaching/ i polecam każdemu kto rozpoczyna działalność.
  7. Każdy sposób reklamy internetowej jest dobry, wszystko zależy od zaangażowania i konsekwencji przy realizacji projektu. Pozwolę się nie zgodzić z tobą Bohun, jak dla mnie pozycja w wyszukiwarce to podstawa. To zazwyczaj od wyszukiwarki najczęściej Google zaczynamy poszukiwania tematu który aktualnie nas interesuje .
  8. Trzymamy kciuki za twój biznes . W gestii internetowej reklamy służę pomocą. ;)
  9. Wszystkie sposoby reklamy werbalnej, bezpośredniej są jak najbardziej wskazane. Ale chyba chcesz żeby twoja pizzeria była znana nie tylko na ulicy na której się będzie znajdować, lecz dla szerszej klienteli. Załóż stronę a najlepiej zwróć się z tym do firmy zajmującej się wizerunkiem w necie która od podstaw zajmie się profesjonalną reklamą w internecie. Koszty takiej operacji są jak najbardziej wymierne do zysków także nie ma czego się bać, polecam to najbardziej opłacalna forma reklamy.
  10. Ale zakup też powinieneś mieć udokumentowany bo niby skąd to wziąłeś ? nie muszą to wszystko byc faktury oczywiście.
  11. Inne skuteczne formy reklamy internetowej poza pozycjonowaniem , reklamą na forach blogach i malingiem, należą do raczej drogich i nie zawsze skutecznych na które zwykły przedsiębiorca przysłowiowy Kowalski nie może sobie pozwolić.
  12. Bardzo dobry pomysł, ta forma handlu cały czas się rozwija. Jeszcze tylko kwestia znaleźć klientów i tu polecam wszelkie formy reklamy internetowej lub zlecenie tego profesjonalnej firmie zajmującej się kreowaniem wizerunku w internecie.
  13. Samo pozycjonowanie to jednak nie wszystko. Polecam kompleksową usługę reklamy w internecie.
  14. Przez pierwsze 2 lata płacicie po jakieś 290 zł ale musisz pamiętać o zaznaczeniu w formularzu do ZUS o preferencyjnej składce.
  15. Żeby "być na VAT-cie" trzeba przekroczyć pewien próg obrotu i wtedy przechodzisz również na kasę fiskalną, na początek myślę, że książka przych. i rozch. wystarczy. Zapytaj księgowej z której usług zamierzasz korzystać a na pewno dopasuje formę rozliczania. Następnie zastanowiła bym się nad wyborem firmy obsługującej www, żeby twoja strona była widoczna. Ja skorzystałam z usług http://www.netimage.pl/ znają się na rzeczy i widać efekty.