dezmont

Użytkownik
  • Zawartość

293
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O dezmont

• Ranga
    Ekspert
  1. Każdy pensjonat trzeba wyposażyć w odpowiednie środki czystości i akcesoria do łazienek takie jak suszarki, podajniki do papieru czy ręczniki papierowe. Zaopatrywaniem hoteli w tego typu produkty zajmuje się firma www.lineatrade.net Polecam wam nawiązać z nimi współpracę.
  2. Jeżeli jesteście na etapie wyposażania hotelu to zajrzyjcie na stronę www.lineatrade.net Jest to firma, która zajmuje się sprzedawaniem profesjonalnych środków czystości i akcesoriów łazienkowych. Wyposażają mój hotel w niezbędne środki już od dawna.
  3. Wszystkim osobom poszukującym sprawdzonej szkoły nauki jazdy we Wrocławiu polecam skontaktować się z www.manewr.com.pl Sam tam chodziłem. Teraz dzięki nim mam prawo jazdy kategorii B i C.
  4. Ja niedawno zakupiłem stół konferencyjny i krzesła do niego. Znalazłem go w ofercie firmy www.meblant.pl, która zajmuje się sprzedawaniem różnego rodzaju mebli biurowych. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
  5. Gry planszowe to ciekawy pomysł na biznes, który jest wart uwagi. Jeżeli się na niego zdecydujecie to powinniście nawiązać współpracę z firmą www.mediagold.com.pl Zajmują się wytwarzaniem gier planszowych. Wystarczy że dostarczycie im swój projekt i pomysł a oni go dla was wykonają.
  6. Jeżeli macie swój własny biurowiec lub zamierzacie go mieć to powinniście też rozejrzeć się za firmą, która zajmie się jego serwisowaniem i wykonywaniem napraw w nim. Dobrą firmą jest www.mskonserwacja.com.pl z Warszawy. Zajmują się obsługą techniczną nieruchomości.
  7. Warto rozejrzeć się za sprawdzonym adwokatem, jeżeli zależy nam na profesjonalnej pomocy prawnej. Ja na szczęście już mam takiego adwokata. Korzystam z usług www.adwokat-weglowski.pl Jego siedziba znajduje się w Szczecinie.
  8. Wykonywaniem różnego rodzaju konstrukcji ze stali nierdzewnej w tym mebli zajmuje się firma www.stalnierdzewna.biz z Koszalina. Zgłoście się do nich a oni na pewno wykonają dla was to czego potrzebujecie.
  9. Organizując formowy event trzeba zadbać również o taką rzecz jak transport pracowników i ewentualnych gości. Jeżeli poszukujecie dobrej firmy, która zajmuje się przewozem osób autokarami to skontaktujcie się z www.stradatour.pl Ich siedziba znajduje się we Wrocławiu.
  10. Bardzo dobre i sprawdzone środki czystości zakupicie od hurtowni chemicznej www.taks.stg.pl Hurtownia ta posiada szeroki asortyment dobrych środków chemicznych. Ich siedziba znajduje się w Starogardzie Gdańskim, więc polecam ich wszystkim z województwa pomorskiego.
  11. Jeżeli rozglądacie się za dobrymi środkami czystości to skontaktujcie się z firmą www.taks.stg.pl Jest to hurtownia chemiczna, która znajduje się w Starogardzie Gdańskim. Na ich produktach można polegać.
  12. Oczywiście że nowe opony są najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą opon to skontaktujcie się z www.torus.com.pl Znajdziecie tam opony do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych i ciężarowych.
  13. Cukiernia to dobry pomysł na biznes, który warto rozwijać. Jeżeli zdecydujecie się na to, to powinniście nawiązać współpracę z firmą www.holgerfood.pl Zajmują się wyposażaniem cukierni i piekarni w produkty niezbędne do produkcji ciast, nadzień itp.
  14. Drukarnia, o której ktoś tu wspominał to całkiem dobry pomysł na biznes. Wiem to bo sam się zdecydowałem w to wejść. Jeżeli wy też macie zamiar się tym zająć to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.topsa.pl Firma ta oferuje zaopatrzenie dla przemysłu papierniczego.
  15. Jeżeli jesteście zainteresowani opakowaniami firmowymi to też powinniście zainteresować się taśmami klejącymi z nadrukiem. Wykonywaniem takich taśm zajmuje się firma www.totalmarket.pl Będziecie mogli zabezpieczać wasze produkty taśmami z logo waszej firmy.