dezmont

Użytkownik
 • Zawartość

  527
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O dezmont

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Na magazynie na pewno potrzebne są palety. Jeżeli wasz magazyn znajduje się w okolicach Trójmiasta to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy https://www.paletygdynia.pl/ Oni zajmują się skupowaniem i sprzedawaniem palet.
 2. Jeżeli rozglądacie się za firmą ,która zajmuje się wynajmowaniem autokarów to polecam wam skontaktować się z https://pkw-trans.pl/ z Warszawy. Oni organizują krajowe oraz międzynarodowe przewozy osób.
 3. Lodowisko to ciekawy biznes. Jednak wydaje mi się on biznesem okresowym. Ludzie jazdą na łyżwach są zainteresowani zimą.
 4. Warto rozejrzeć się za odpowiednią firmą, która zajmuje się HRem. Ja tak nawiązałem współpracę z https://www.embi-marketing.pl/ Oni dostarczyli mi pracowników, których potrzebowałem do mojego magazynu. Jeżeli prowadzicie biznes w okolicach Krakowa to polecam wam się z nimi skontaktować.
 5. Wcześniej wspomniana tutaj podróż jachtem we dwoje to ciekawy pomysł na podróż marzeń. Jeżeli postanowicie go zrealizować to zajrzyjcie na stronę https://enavigare.pl/ Od nich zakupicie nawigację morską, która jest niezbędna do bezpiecznego żeglowania.
 6. Jeżeli chcesz prowadzić przydrożny biznes to powinieneś zainwestować w pawilon namiotowy, pod którym będziesz prowadził biznes. Polecam ci w tym celu skontaktować się z firmą http://go-plan.pl/, która zajmuje się wykonywaniem tego typu pawilonów.
 7. Zainwestowanie w wysokiej jakości automatykę przemysłową, która usprawni funkcjonowanie naszej firmy produkcyjnej jest bardzo ważne. Ja od siebie mogę wam polecić nawiązanie współpracy z firmą http://gripper-pol.pl/ Dzięki nim moja firma zwiększyła produkcję i przychody, więc warto się do nich zgłosić.
 8. Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną agencją ochroniarską, na której można w pełni polegać polecam skontaktować się z www.pogon.pl Sam z nimi współpracuję i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
 9. Ja również skorzystałem z usług firmy, która oferuje kompleksowe usługi związane z budowaniem domów. Jeżeli planujecie budować się w okolicach Lublina to polecam wam skontaktować się z firmą RS-DOM. W firmie tej pracują doświadczeni fachowcy, którzy znają się na budowaniu domów.
 10. Własny warsztat to zawsze trafiony pomysł. Trzeba tylko postawić na wysoką jakość obsługi by nasi klienci polecali nas swoim znajomym. Na pewno warto zainwestować w porządne wyposażenie warsztatu. W tym celu polecam wam skontaktować się z firmą https://www.darkomp.com/ Oni zajmują się sprzedażą solidnych urządzeń warsztatowych i innego wyposażenia, które jest niezbędne w tego typu miejscach.
 11. Jeżeli prowadzicie własną firmę i poszukujecie kogoś kto pomógłby wam się rozwinąć to polecam wam skontaktować się z firmą http://inwestycje.kapitalowe.proinvest.eu/ Oni zajmują się inwestowaniem środków w firmy, które potrzebują ich na rozwój. Mi bardzo pomogli.
 12. Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się tworzeniem stron. Ja od siebie mogę wam polecić firmę https://www.prostalinia.pl/ Zbudowali mi przejrzystą i dobrze działającą stronę internetową.
 13. Dobrą firmą, która zajmuje się zakładaniem firm, pomocą w ich rozwoju oraz doradztwem podatkowym jest https://www.cenytransferowe.co/ Sam z nimi współpracuję i dzięki nim moja firma znacznie się rozwinęła.
 14. Ja jakiś czas temu zacząłem współpracować z firmą http://czp-premium.pl/ która dostarcza ręczniki papierowe oraz papier toaletowy do mojego pensjonatu. Wam też polecam się z nimi skontaktować w tej sprawie. W pensjonatach i hotelach schodzi bardzo dużo papieru.
 15. Większym problemem niż naprawa maszyn budowlanych było znalezienie odpowiednich części do nich. Na szczęście trafiłem na firmę https://elar-tech.pl/ Oni posiadają szeroką ofertę części zamiennych do koparek i ładowarek. Tam znalazłem elementy, które były mi potrzebne.