dezmont

Użytkownik
 • Zawartość

  249
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O dezmont

 • Ranga
  Ekspert
 1. Jeżeli prowadzicie własną firmę sprzątającą to nawiążcie kontakt z https://www.szczotkidozamiatarek.pl/ Firma ta zajmuje sprzedażą szczotek technicznych. Znajdziecie tam szczotki ręczne oraz szczotki do urządzeń sprzątających. Sam zamawiam ich produkty do swojej firmy.
 2. Ja moich pracowników wysyłałem na szkolenia do firmy www.fortis.szczecin.pl Firma ta posiada ciekawą ofertę szkoleń, dzięki którym moi pracownicy znacznie podnieśli swoją wiedzę i umiejętności a prowadzenie firmy stało się dla mnie łatwiejsze.
 3. Firma innowacyjna to taka, która ciągle się doskonali i szuka nowych możliwości rozwoju i współpracy z innymi firmami a nie stoi w miejscu. My ostatnio rozpoczęliśmy współpracę z firmą www.hubeny.com.pl oferują detale z tworzyw sztucznych dla firm działających na rynku elektrotechnicznym i elektronicznym. Oni tak samo jak moja firma ciągle inwestują w swój rozwój i dostosowują się do potrzeb rynku.
 4. Moi pracownicy posiadają naszywki z logo firmy na ubraniach. Jednolity strój z logotypem firmy jest dobrym sposobem na reklamę. Ja nawiązałem współpracę z firmą www.imarsc.pl, która zajmuje się wykonywaniem tego typu naszywek na ubrania.
 5. W Każdym znanym mi biurze znajduje się klimatyzacja, więc powinna być ona koniecznością. Zwłaszcza że w biurze znajduje się dużo komputerów i innych urządzeń, które wytwarzają ciepło i przegrzewają się gdy jest za ciepło. Jeżeli macie biuro w Warszawie to polecam wam zgłosić się do firmy www.klimatyka.com.pl Zajmują się projektowaniem, wykonywaniem i serwisowaniem systemów klimatyzacji.
 6. To do jakiej firmy się zgłosić, zależy od tego jaka maszynę potrzebujemy. Jeżeli potrzebujecie maszyn pakujących to skontaktujcie się z firmą www.maszynypakujacelublin.pl Zajmują się projektowaniem i wykonywaniem maszyn tego typu.
 7. Odpowiednia firma wykona szybko projekt oraz budowę hali. Jeżeli poszukujecie takiej firmy, która zapewnia kompleksową obsługę przy budowie hali to polecam wam zgłosić się do www.profixhale.pl Zaprojektowali i wykonali moją halę magazynową.
 8. Śledzenie gospodarstwa nie jest potrzebne jeżeli mamy odpowiednie zabezpieczenia. Polecam wam zajrzeć na stronę www.pwborys.pl Od nich zakupiłem ogrodzenia elektryczner, bramy łąkowe i inne rzeczy, które są niezbędne przy hodowli zwierząt. Sprzęt jest solidny, więc wiem że moje zwierzęta nigdzie nie uciekną.
 9. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej wypożyczalni samochodów w okolicach Poznania to polecam wam zgłosić się do www.rentcarsystem.pl Samochody, które oferują są w bardzo dobrym stanie a koszt ich wynajmu nie jest duży.
 10. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o RODO lub jesteście na etapie jego wprowadzania i macie z tym problemy to polecam wam zajrzeć na stronę www.rodoradar.pl Tam uzyskacie pomoc w zrozumieniu i wprowadzeniu RODO.
 11. Jeżeli poszukujecie transportu do Niemiec lub Holandii to polecam wam zgłosić się do firmy www.rysbus.pl Zajmują się przewozem osób oraz paczek. Zatrudniają doświadczonych kierowców, którym można zaufać.
 12. Szeroki wybór sprzętu medycznego znajdziecie w ofercie firmy www.emtim.pl Firma ta oferuje sprzęt medyczny i wyposażenie dla szpitali, gabinetów lekarskich oraz osób prywatnych. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.
 13. Nie wiem czy Renault Megane to dobry wybór samochodów. W moim ostatnio coraz częściej się coś dzieje. W Zeszłym miesiącu musiałem wymienić rozrząd. Na szczęście mam w Krakowie sprawdzony warsztat, w którym zrobili mi to szybko i w dobrej cenie. Jeżeli też mieszkacie w tym mieście to polecam wam warsztat www.expertmoto.pl Tam zawszę mogę liczyć na fachową obsługę.
 14. Pozytywnie na motywację moich pracowników i ich wyniki w pracy wpłynęła aplikacja www.facilitime.pl Aplikacja ta pozwala na zarządzanie zdaniami oraz procesami w firmie oraz na kontrolę pracowników mobilnych. Polecam wam w to zainwestować.
 15. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się wykonywaniem konstrukcji stalowych oraz wykończeń ze stali to polecam wam zgłosić się do www.farmatech.com.pl Specjalizują się w konstrukcjach ze stali kwasoodpornej ale zajmują się też stalami węglowymi i mosiądzem.